Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании задолженности по договору кредита

Районный суд
Определение от 30.06.2011 № 6-70/11

КОМСОМОЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА ХЕРСОНА

УХВАЛА

30.06.2011 р.

Справа N 6-70/11

30 червня 2011 року суддя Комсомольського районного суду м. Херсона Котьо І. В., дослідивши матеріали цивільної справи за поданням старшого державного виконавця Підрозділу примусового виконання рішень Відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Херсонській області Колпакова В. О. про тимчасове обмеження боржника ОСОБА_2 у праві виїзду за межі України до виконання рішення суду, ухваленого у цивільній справі за позовом Публічного акціонерного товариства "Ерсте Банк" до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за договором кредиту, встановив:

Підрозділ примусового виконання рішень Відділу ДВС Головного управління юстиції у Херсонській області звернувся до суду з вищевказаним поданням, посилаючись на ту обставину, що в його провадженні знаходяться на примусовому виконанні виконавчий лист N 2-1443/10, виданий Комсомольським районним судом м. Херсона 21 травня 2010 року, згідно якого з боржника ОСОБА_2 на користь стягувача ПАТ "Ерсте Банк" підлягає стягненню заборгованість за кредитним договором в сумі 1201255,89 грн. 28 травня 2010 року старшим державним виконавцем Відділу ДВС Комсомольського районного управління юстиції у м. Херсоні Куриленко Т. А. було винесено постанову про відкриття виконавчого провадження N 19545040 за виконавчим листом N 2-1443/10, в якій боржнику запропоновано в строк до 04 червня 2010 року добровільно виконати вимоги виконавчого документа. Однак боржник ОСОБА_2 ухиляється від сплати заборгованості за зазначеним виконавчим документом, чим в свою чергу ухиляється від виконання рішення суду. У зв'язку з чим та в порядку виконання вищевказаного виконавчого документа старший державний виконавець Відділу ДВС Комсомольського районного управління юстиції у м. Херсоні Колпаков В. О. звернувся до суду з даним поданням, що погоджене з начальником Підрозділу примусового виконання рішень Відділу ДВС Головного управління юстиції у Херсонській області, в якому просить суд тимчасово обмежити боржника ОСОБА_2 у праві виїзду за межі України без вилучення паспорта до виконання рішення суду.

Дослідивши подання, суд встановив, що на адресу Комсомольського районного суду м. Херсона від старшого державного виконавця Підрозділу примусового виконання рішень Відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Херсонській області Колпакова В. О. надійшло подання про тимчасове обмеження боржника ОСОБА_2 у праві виїзду за межі України без вилучення паспорта до виконання рішення суду, ухваленого у цивільній справі за позовом Публічного акціонерного товариства "Ерсте Банк" до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за договором кредиту. Проте відповідно до матеріалів даного подання місцезнаходженням Підрозділу примусового виконання рішень Відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Херсонській області є адреса: м. Херсон, вул. Карла Маркса, 42/14, що в свою чергу згідно районної дислокації м. Херсона є адміністративною територією Суворовського району. Згідно ч. 1 ст. 3771 ЦПК України питання про тимчасове обмеження боржника фізичної особи або керівника боржника юридичної особи у праві виїзду за межі України при виконанні судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) вирішується судом за місцезнаходженням органу державної виконавчої служби за поданням державного виконавця, погодженим з начальником відділу державної виконавчої служби.

Опрос