Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обжаловании нормативной денежной оценки земельного участка

Окружной административный суд
Постановление от 05.07.2012 № 2а-976/12/2770

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА СЕВАСТОПОЛЯ

ПОСТАНОВА

05.07.2012 р.

Справа N 2а-976/12/2770

Окружний адміністративний суд міста Севастополя в складі: судді - Кравченко М. М., при секретарі - Коваль К. М. (за участю: представника позивача (Товариство з обмеженою відповідальністю "Редан-Групп") - Карпова Сергія Олександровича, довіреність N б/н від 01.04.2012 на підставі паспорту; представника відповідача (Головне управління Державного комітету України із земельних ресурсів у м. Севастополі) - у судове засідання не з'явився, повідомлений належним чином, причин неявки до суду не повідомив), розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в м. Севастополі адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Редан-Групп" до Головного управління Державного комітету України із земельних ресурсів у м. Севастополі про визнання дій неправомірними та зобов'язання вчинити певні дії, встановив:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Редан-Групп" звернулось до суду з адміністративним позовом до головного управління Державного комітету України із земельних ресурсів у м. Севастополі про визнання дій неправомірними та зобов'язання вчинити певні дії.

Позовні вимоги позивача мотивовані тим, що 14.03.2012 р. відповідачем видано витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки N 2958-31/5 (далі - Витяг N 2958-31/5), згідно якого нормативна грошова оцінка на період будівництва складає 88780000 грн., внаслідок чого, нормативна грошова оцінка з 2012 р. збільшилась у 5,3 рази. На думку позивача, оскаржуваний витяг N 2958-31/5 складений з немотивованим застосуванням локальних коефіцієнтів, що є підставою для скасування витягу.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Севастополя від 04 травня 2012 р. відкрито провадження в адміністративній справі N 2а-976/12/2770, призначено попереднє судове засідання.

6 червня 2012 р. підготовче провадження по справі закінчене, справа призначена до судового розгляду.

У судовому засіданні представник позивача підтримав змінені позовні вимоги, просив суд задовольнити позов з підстав, що наведені у заяві про зміну позовних вимог.

Представник відповідача вимоги ухвали суду від 4 травня 2012 р. не виконав, у жодне судове засідання по справі не з'явився, про причини неявки суду не повідомив, про час та місце проведення судового засідання повідомлений належним чином.

За вказаних обставин суд вважає за можливе розглянути адміністративну справу за відсутність представника відповідача за наявними матеріалами.

Дослідивши матеріали справи та наявні докази, заслухавши думку представника позивача, суд вважає позовні вимоги обґрунтованими, а позов - таким, що підлягає задоволенню виходячи з такого.

Опрос