Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании налогового долга

Окружной административный суд
Постановление от 07.02.2013 № 810/366/13-а

КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

07.02.2013 р.

N 810/366/13-а

Київський окружний адміністративний суд у складі: головуючого судді - Леонтовича А. М., при секретарі - Бончева О. С. (за участю представників сторін: від прокуратури - Булига Ю. С., від позивача - Літвінов О. А. (за довіреністю), від відповідача - Форсюк В. Л. (за довіреністю)), розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом в інтересах держави в особі до прокурора Вишгородського району Київської області Державної податкової інспекції у Вишгородському районі Київської області Державної податкової служби Дочірнього підприємства "ШРБУ N 100" Відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України" стягнення податкового боргу, встановив:

Прокурор Вишгородського району Київської області в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції у Вишгородському районі Київської області Державної податкової служби (далі - позивач) звернувся до Київського окружного адміністративного суду з позовом до Дочірнього підприємства "ШРБУ N 100" Відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України" (далі - відповідач) про стягнення з рахунків у банках Дочірнього підприємства "ШРБУ N 100" Відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України" податкового боргу у сумі 1529928,63 грн.

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що за відповідачем рахується податковий борг, який ним вчасно погашено не було, тому він підлягає стягненню у судовому порядку.

У судовому засіданні представник прокуратури та представник позивача підтримали позовні вимоги у повному обсязі, просили суд позов задовольнити.

Аргументуючи свою позицію, представник позивача вказав на те, що Державною податковою інспекцією у Вишгородському районі Київської області на законних підставах розраховано суми податкових зобов'язань відповідача з урахуванням документів податкової звітності, що надавалися безпосередньо відповідачем, даних податкових повідомлень-рішень та вимог про сплату податкового боргу.

Опрос