Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О восстановлении на работе и взыскании среднего заработка за время вынужденного прогула

Районный суд
Решение от 10.08.2010 № 2-2456

СОЛОМ'ЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

РІШЕННЯ

10.08.2010 р.

Справа N 2-2456
2010 рік

Солом'янський районний суд м. Києва в складі: головуючого - судді Шереметьєвої Л. А., при секретарі - Мар'єву М. О., розглянувши в відкритому судовому засіданні в м. Києві цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до ТОВ "БАУЕР-АЛЬТІС", 3-я особа - ОСОБА_3, про визнання наказу незаконним, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, встановив:

Позивач звернувся до суду з позовом і просить скасувати наказ про його звільнення з роботи, поновити його на роботі на посаді начальника ремонтно-технічної бази ТОВ" БАУЕР-АЛЬТІС" та стягнути середній заробіток за час вимушеного прогулу.

Посилається в позові на те, що працював у відповідача начальником ремонтно-технічної бази.

Наказом N 58-к від 19.12.2009 року він був звільнений з займаної посади з 21.12.2009 року в зв'язку з закінченням дії дозволу на працевлаштування за п. 2 ст. 36 КЗпП України.

Вважаючи своє звільнення незаконним, посилається на наступне.

Укладений з ним відповідачем контракт має безстроковий термін, а тому він не міг бути звільнений за п. 2 ст. 36 КЗпП України, яка регулює порядок звільнення працівника зі строковим трудовий договором.

Трудовий контракт укладений з відповідачем, не має такої підстави для звільнення, як закінчення строку дії дозволу на працевлаштування, т. я. за умовами контракту відповідач, як роботодавець, зобов'язаний оформити такий дозвіл.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос