Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О восстановлении на работе и взыскании среднего заработка за время вынужденного прогула

Районный суд
Решение от 10.08.2010 № 2-2456

СОЛОМ'ЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

РІШЕННЯ

10.08.2010 р.

Справа N 2-2456
2010 рік

Солом'янський районний суд м. Києва в складі: головуючого - судді Шереметьєвої Л. А., при секретарі - Мар'єву М. О., розглянувши в відкритому судовому засіданні в м. Києві цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до ТОВ "БАУЕР-АЛЬТІС", 3-я особа - ОСОБА_3, про визнання наказу незаконним, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, встановив:

Позивач звернувся до суду з позовом і просить скасувати наказ про його звільнення з роботи, поновити його на роботі на посаді начальника ремонтно-технічної бази ТОВ" БАУЕР-АЛЬТІС" та стягнути середній заробіток за час вимушеного прогулу.

Посилається в позові на те, що працював у відповідача начальником ремонтно-технічної бази.

Наказом N 58-к від 19.12.2009 року він був звільнений з займаної посади з 21.12.2009 року в зв'язку з закінченням дії дозволу на працевлаштування за п. 2 ст. 36 КЗпП України.

Вважаючи своє звільнення незаконним, посилається на наступне.

Укладений з ним відповідачем контракт має безстроковий термін, а тому він не міг бути звільнений за п. 2 ст. 36 КЗпП України, яка регулює порядок звільнення працівника зі строковим трудовий договором.

Трудовий контракт укладений з відповідачем, не має такої підстави для звільнення, як закінчення строку дії дозволу на працевлаштування, т. я. за умовами контракту відповідач, як роботодавець, зобов'язаний оформити такий дозвіл.

Опрос