Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании незаконной бездеятельности относительно неосуществления расчета (перерасчета) стоимости жилищно-коммунальных услуг

Окружной административный суд
Постановление от 05.04.2013 № 2а-9705/09/2670

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

05.04.2013 р.

N 2а-9705/09/2670

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: головуючого - судді Келеберди В. І., при секретарі судового засідання - Віруцькій О. В. розглянув у письмовому провадженні адміністративну справу за позовом Кабінету Міністрів України до Виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація) Комунального підприємства "Головний інформаційно-обчислювальний центр" про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

Кабінет Міністрів України звернувся до суду з вимогами про визнання незаконною бездіяльності Виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) та КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр" КМДА щодо нездійснення розрахунку (перерахунку) вартості житлово-комунальних послуг для мешканців м. Києва за червень 2009 року за тарифами без врахування зупинених розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) N 516 від 29.04.2009 "Про встановлення та погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води для населення", N 518 "Про встановлення та погодження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та при будинкових територій", N 520 "Про затвердження тарифів на теплову енергію, встановлення та затвердження тарифів на комунальні послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води" для населення"; зобов'язання Виконавчий орган Київської міської ради (КМДА) та КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр" КМДА здійснити розрахунок (перерахунок) вартості житлово-комунальних послуг для мешканців за червень 2009 року з тарифами без врахування вказаних розпоряджень та утриматись при здійсненні розрахунків вартості житлово-комунальних послуг від застосування тарифів передбачених зазначеними розпорядженнями.

Опрос