Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправными и отмене решений относительно формирования состава Общественного совета при исполнительном органе Киевского городского совета (Киевской городской государственной администрации)

Окружной административный суд
Постановление от 25.03.2013 № 826/1966/13-а

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

25.03.2013 р.

N 826/1966/13-а

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: головуючого - судді Погрібніченка І. М. розглянув в порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом Громадської організації "Корчувате-наш дім" до Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про визнання протиправними та скасування рішень.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

Ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва від 18 лютого 2013 року відкрито провадження, закінчено підготовче провадження та адміністративну справу призначено N 826/1966/13-а до судового розгляду на 06 березня 2013 року.

06 березня 2013 року у судове засідання представники позивача та відповідача не з'явились, подали до суду клопотання про розгляд справи за їх відсутності.

Відповідно до вимог частини шостої статті 128 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але прибули не всі особи, які беруть участь у справі, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.

З огляду на вищевикладене та з урахуванням вимог ст. 128 Кодексу адміністративного судочинства України суд дійшов висновку про доцільність розгляду справи у письмовому провадженні на підставі наявних матеріалів справи.

Розглянувши подані документи і матеріали, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, враховуючи принципи рівності сторін, Окружний адміністративний суд міста Києва встановив:

До Окружного адміністративного суду м. Києва звернулась Громадська організація "Корчувате-наш дім" (далі - позивач) з адміністративним позовом до Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про:

Опрос