Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене решения относительно отказа в даче разрешения на отвод земельного участка

Окружной административный суд
Постановление от 10.04.2013 № 826/2570/13-а

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

10.04.2013 р.

N 826/2570/13-а

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді Пащенка К. С., при секретарі судового засідання Іконніковій О. Ю., розглянувши у порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Авва-Сервіс" до: 1. Київської міської ради, 2. Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії, встановив:

Позивач звернувся до суду з позовною заявою, в якій просить визнати протиправним та скасувати рішення Київської міської ради від 10.11.2011 N 676/6912 "Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Авва-Сервіс" на просп. Оболонському (біля озера Опечень) в Оболонському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування житлово-офісного комплексу з паркінгом (зміна цільового призначення)"; зобов'язати Департамент земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) підготувати проект рішення Київської міської ради про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ "Авва-Сервіс" на просп. Оболонському (біля озера Опечень) в Оболонському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування житлово-офісного комплексу з паркінгом (зміна цільового призначення); зобов'язати Київську міську раду, у встановлений чинним законодавством термін, розглянути проект рішення Київської міської ради про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ "Авва-Сервіс" на просп. Оболонському (біля озера Опечень) в Оболонському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування житлово-офісного комплексу з паркінгом (зміна цільового призначення).

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос