Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выселении

Апелляционный суд
Решение от 06.06.2012 № 2/2218/1874/12

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

06.06.2012 р.

Справа N 2/2218/1874/12

Колегія суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Хмельницької області в складі: головуючого, судді - Харчука В. М., суддів: Кізюн О. Ю., Переверзєвої Н. І., при секретарі: Боднарчук Я. Д. (з участю: представників сторін), розглянула у відкритому судовому засіданні цивільну справу N 22ц/2290/1363/12 за апеляційною скаргою Квартирно-експлуатаційного відділу міста Хмельницького на рішення Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області від 25 квітня 2012 року по цивільній справі за позовом Квартирно-експлуатаційного відділу міста Хмельницького до ОСОБА_2 про виселення.

Заслухавши доповідача, пояснення учасників процесу, дослідивши матеріали справи та доводи апеляційної скарги, судова колегія встановила:

В листопаді 2011 року позивач звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2 про виселення.

В обґрунтування позовних вимог зазначав, що відповідачка разом зі своєю неповнолітньою донькою незаконно проживає в кімнаті АДРЕСА_3. Даний гуртожиток перебуває на балансі КЕВ м. Хмельницького, який підпорядковується Міністерству оборони України, тому в ньому мають право проживати тільки військовослужбовці, працівники МОУ, Збройних Сил України.

Відповідачка відношення до МОУ не має, тому просив виселити ОСОБА_2 та її неповнолітню доньку ОСОБА_3 з незаконно займаного нею житлового приміщення за адресою: АДРЕСА_3 без надання іншого житлового приміщення, стягнути з відповідача на користь позивача суму сплаченого судового збору.

Опрос