Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене постановления от 15.08.2011 г. N 1380 "Об исключении здания Гостинного двора в г. Киеве из списка памятников архитектуры Украинской ССР, находящихся под охраной государства"

Окружной административный суд
Постановление от 19.04.2013 № 2а-7460/12/2670
редакция действует с 21.05.2015

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

19.04.2013 р.

N 2а-7460/12/2670

Постанову залишено без змін
(згідно з ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду
 від 30 жовтня 2013 року)

Постанову скасовано
(згідно з ухвалою Вищого адміністративного суду України
 від 21 травня 2015 року)

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: головуючого - судді Амельохіна В. В., суддів - Аблова Є. В., Федорчука А. Б. розглянув в порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом Приватного виробничо-торгівельного підприємства "Гостинний двір", ОСОБА_1, Київської міської організації Всеукраїнської громадської організації "Громадянська позиція", ОСОБА_2, ОСОБА_3  до Кабінету Міністрів України, Міністерства культури України,  треті особи - Публічне акціонерне товариство "Спеціальне - наукове реставраційне проектне будівельно-виробниче підприємство "Укрреставрація", ОСОБА_5, Київська міська державна адміністрація, Регіональне відділення Фонду Державного майна України по м. Києву, Головне управління культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Українське товариство охорони пам'яток історії та культури Кабінету Міністрів України, Міністерство культури України, про скасування постанови від 15.08.2011 р. N 1380.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

Приватне виробничо-торгівельне підприємство "Гостинний двір", ОСОБА_1, Київська міська організація Всеукраїнської громадської організації "Громадянська позиція", ОСОБА_2 та ОСОБА_3 звернулись з позовом до Кабінету Міністрів України та Міністерства культури України, треті особи - Публічне акціонерне товариство "Спеціальне - наукове реставраційне проектне будівельно - виробниче підприємство "Укрреставрація", ОСОБА_5, Київська міська державна адміністрація, Регіональне відділення Фонду Державного майна України по м. Києву, Головне управління культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про скасування постанови від 15.08.2011 р. N 1380 "Про виключення будівлі Гостинного двору у м. Києві із списку пам'ятників архітектури Української РСР, що перебувають під охороною держави"; зобов'язати Міністерство культури України ініціювати питання про внесення будівлі Гостинного двору на АДРЕСА_1 до Державного реєстру нерухомих пам'яток України.

За зверненням третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору - Українського товариства охорони пам'яток історії та культури до Кабінету Міністрів України та Міністерства культури України про визнання протиправною бездіяльності Міністерства культури України, яка полягає у неподанні Кабінету Міністрів України пропозиції про занесення об'єкта культурної спадщини національного значення - будівлі Гостинного двору розташованого за адресою: АДРЕСА_1 до Державного реєстру нерухомих пам'яток України та зобов'язання Кабінету Міністрів України занести до Державного реєстру нерухомих пам'яток України будівлю Гостинного двору, що розташована за адресою: АДРЕСА_1, як пам'ятку містобудування національного значення.

В обґрунтування позовних вимог позивачі, представники позивачів та третя особа - ОСОБА_5 та третя особа, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору - Українське товариство охорони пам'яток історії та культури зазначили, що оскаржувана постанова прийнята неправомірно з порушенням законодавства України.

Опрос