Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании договора купли-продажи недействительным

Апелляционный хозяйственный суд
Постановление от 11.10.2011 № 18/469пд(12/75в)

ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ПОСТАНОВА

11.10.2011 р.

Справа N 18/469пд(12/75в)

Донецький апеляційний господарський суд у складі колегії суддів: головуючого - Дучал Н. М., суддів - Богатир К. В., Калантай М. В., при секретарі - Мірошник Г. І. (за участю представників сторін: від прокуратури Донецької області - Пономарьова А. О., за посвідченням, від Кабінету Міністрів України - ОСОБА_1, за довіреністю, від Донецької обласної державної адміністрації - ОСОБА_2, за довіреністю, від ДПІ у Калінінському районі м. Донецька - ОСОБА_3, за довіреністю, ОСОБА_4, за довіреністю, від ДП Всеукраїнського благодійного фонду "Професіонал" КЦ "Професіонал" - не з'явився, від ТОВ "ДМС Інвест Кепітл" (правонаступник ТОВ "ТБ "Укр-Рос НАФТА") - ОСОБА_5, за довіреністю, від Регіональної товарної біржі "Восток"- не з'явився, від Державного казначейства у Калінінському районі м. Донецька - не з'явився, від Донецького обласного клінічного територіального медичного об'єднання - ОСОБА_6, за довіреністю, від ТОВ "Інтербіс" - не з'явився, від Калінінської районної ради м. Донецька - не з'явився) розглянув у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу заступника прокурора Донецької області м. Донецьк в інтересах держави в особі Кабінету Міністрів України, м. Київ, Донецької обласної державної адміністрації, м. Донецьк, на ухвалу господарського суду Донецької області від 08.09.2011 р. у справі N 18/469пд (суддя Довгалюк В. О.) за позовом заступника прокурора Донецької області м. Донецьк в інтересах держави в особі Кабінету Міністрів України, м. Київ, Донецької обласної державної адміністрації, м. Донецьк, до 1. Державної податкової інспекції у Калінінському районі м. Донецька, 2. Дочірнього підприємства Всеукраїнського благодійного фонду "Професіонал" Комерційний центр "Професіонал", м. Донецьк, 3. Товариства з обмеженою відповідальністю "Торгівельний Дім "Укр-Рос НАФТА", м. Донецьк, 4. Регіональної товарної біржі "Восток", м. Донецьк, 5. Державного казначейства у Калінінському районі м. Донецька (за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору: 1. Донецького обласного клінічного територіального медичного об'єднання, м. Донецьк, 2. Товариства з обмеженою відповідальністю "Інтербіс", м. Донецьк) про визнання договору купівлі-продажу недійсним у справі N 12/75в за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Інтербіс", м. Донецьк до: 1. Товариства з обмеженою відповідальністю "Торгівельний Дім "Укр-Рос НАФТА", м. Донецьк, 2. Дочірнього підприємства Всеукраїнського благодійного фонду "Професіонал" Комерційний центр "Професіонал", м. Донецьк, 3. Державної податкової інспекції у Калінінському районі м. Донецька, 4. Калінінської районної ради м. Донецька (за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору - Регіональної товарної біржі "Восток", м. Донецьк) про визнання права власності на об'єкт незавершеного будівництва, встановив:

Рішенням господарського суду Донецької області від 16.05.2005 р. по справі N 18/469пд(12/75в) задоволені позовні вимоги Прокурора Донецької області.

Визнано недійсним договір купівлі-продажу (біржовий контракт) N 047-Н від 04.12.2003 р., укладений між Державною податковою інспекцією в Калінінському районі м. Донецька в особі Дочірнього підприємства Всеукраїнського благодійного фонду "Професіонал" Комерційний центр "Професіонал", м. Донецьк та товариством з обмеженою відповідальністю "Торговий будинок "Укр-Рос НАФТА".

Зобов'язано товариство з обмеженою відповідальністю "Торговий будинок "Укр-Рос НАФТА" повернути до Державної податкової інспекції в Калінінському районі м. Донецька об'єкт незавершенного будівництва, розташований на території Донецького клінічного територіального медичного об'єднання.

Зобов'язано Державну податкову інспекцію в Калінінському районі м. Донецька повернути товариству з обмеженою відповідальністю "Торговий будинок "Укр-Рос НАФТА" 339450 грн. 86 коп., сплачених останнім за придбання об'єкту незавершенного будівництва.

Опрос