Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене распоряжения относительно аренды помещения

Апелляционный административный суд
Определение от 19.02.2013 № 2а-14970/12/2670
редакция действует с 27.11.2013

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

19.02.2013 р.

Справа N 2а-14970/12/2670

Ухвалу залишено без змін
(згідно з ухвалою Вищого адміністративного суду України
 від 27 листопада 2013 року)

Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого - судді Файдюка В. В., суддів - Маслія В. І., Чаку Є. В., при секретарі - Бібко А. П., розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу заступника Генерального прокурора України в інтересах держави в особі Фонду державного майна України та Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 22 листопада 2012 року у справі за позовом заступника Генерального прокурора України в інтересах держави в особі Фонду державного майна України та Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" до Кабінету Міністрів України, треті особи - Київський апеляційний господарський суд, дочірня компанія "Газ України" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, про визнання протиправним та скасування розпорядження,  встановив:

Постановою Окружного адміністративного суду м. Києва від 22 листопада 2012 року в задоволенні адміністративного позову заступника Генерального прокурора України в інтересах держави в особі Фонду державного майна України та НАК "Нафтогаз України" до Кабінету Міністрів України, треті особи: Київський апеляційний господарський суд, ДК "Газ України" НАК "Нафтогаз України", Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, про визнання протиправним та скасування розпорядження - відмовлено.

Не погоджуючись з зазначеною постановою, заступник Генерального прокурора України звернувся до суду з апеляційною скаргою в якій просить її скасувати та ухвалити нову, якою задовольнити позовні вимоги.

Суд, дослідивши матеріали справи, вважає, що апеляційна скарга не підлягає задоволенню з наступних підстав.

Опрос