Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании права собственности в порядке наследования по закону и перераспределении наследственного имущества

Районный суд
Решение от 20.06.2011 № 2-138/11

ЦЕНТРАЛЬНО-МІСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КРИВОГО РОГУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

20.06.2011 р.

Справа N 2-138/11

Центрально-Міський районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області в складі: головуючого-судді Бутенко М. В., при секретарі - Бердичевській Г. А. (за участю позивача - ОСОБА_1, представників позивача - ОСОБА_2, ОСОБА_3, представника відповідачів - ОСОБА_4), розглянувши у відкритому судовому засіданні у залу суду в місті Кривому Розі цивільну справу за уточненою позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_6, ОСОБА_7, треті особи - державний нотаріус Першої Криворізької державної нотаріальної контори N 1 Шабліян Євгенія Михайлівна, державний нотаріус Криворізької філії Державного нотаріального архіву в Дніпропетровської області, про визнання права власності у порядку спадкування за законом та перерозподіл спадкового майна, встановив:

Позивач звернувся до суду з позовом про визнання права власності у порядку спадкування за законом та перерозподіл спадкового майна та його захист.

03.06.2011 року позивачем була подана уточнена позовна заява в якій він збільшив позовні вимоги, які є предметом розгляду, в обґрунтування своїх вимог зазначив, що Відповідно свідоцтва про народження його батьками були ОСОБА_9 та ОСОБА_10.

В вересні 1943 року батько позивача - ОСОБА_9 був визнаний безвісті зниклим. Після нього залишилася спадщина будинок АДРЕСА_1.

Згідно оригіналу свідоцтва про спадкоємство від 22 травня 1946 року зареєстрованого 28 травня 1946 року в Межевому відділі Криворізького Міському за N 53а право власності на будинок отримала мати позивача "ОСОБА_10". При цьому в свідоцтві прізвище, ім'я та по батькові матері вказане російською мовою так само як і прізвище ім'я та по батькові батька, а саме "ОСОБА_9".

Опрос