Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании незаконным и отмене решения Киевского городского совета от 12.07.2012 г. N 732/8069 "О даче согласия на перепрофилирование объекта "Строительство павильона человекоподобных обезьян (горилл, шимпанзе)" в океанариум с дальнейшей достройкой"

Окружной административный суд
Постановление от 06.03.2013 № 826/1439/13-а

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

06.03.2013 р.

N 826/1439/13-а

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі головуючого - судді Аблова Є. В., розглянувши у письмовому провадженні адміністративну справу за позовом прокурора міста Києва до Київської міської ради (за участю третіх осіб - Товариства з обмеженою відповідальністю "Подих природи", Київського зоологічного парку загальнодержавного значення) про визнання незаконним та скасування рішення, встановив

Прокурор м. Києва звернувся до суду з позовом до Київської міської ради за участю третіх осіб Товариства з обмеженою відповідальністю "Подих природи", Київського зоологічного парку загальнодержавного значення про визнання незаконним та скасування рішення Київської міської ради від 12.07.2012 р. N 732/8069 "Про надання згоди на перепрофілювання об'єкта "Будівництво павільйону людиноподібних мавп (горил, шимпанзе) в океанаріум з подальшою добудовою".

Позовні вимоги мотивовані тим, що відповідач у порушення вимог Закону України "Про природно-заповідний фонд", Закону України "Про інвестиційну діяльність", перевищуючи надані йому законом повноваження, прийняв протиправне рішення, відносно парку загальнодержавного значення, без погодження з Міністерством охорони навколишнього середовища.

Опрос