Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обязательстве рассмотреть заявление на безоплатное получение земельного участка

Окружной административный суд
Постановление от 22.03.2013 № 826/1385/13-а

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

22.03.2013 р.

Справа N 826/1385/13-а

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді Кузьменка В. А., за участю секретаря Калужського Д. О., розглянув у письмовому провадженні адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до 1. Київської міської ради, 2. Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити дії.

Обставини справи:

04 лютого 2013 року (відповідно до відмітки служби діловодства суду) ОСОБА_1 (далі по тексту - позивач, ОСОБА_1) звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративним позовом до Київської міської ради (далі по тексту - відповідач 1) та Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі по тексту - відповідач 2, КМДА), в якому просить: 1) визнати протиправною бездіяльність органів місцевого самоврядування (відповідачів) щодо неприйняття рішення у встановленому законом порядку за заявою позивача від 18 липня 2012 року на безоплатне одержання земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,10 га у межах міста Києва в порядку, встановленому чинним законодавством України; 2) зобов'язати відповідачів розглянути заяву позивача від 18 липня 2012 року на безоплатне одержання земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,10 га у межах міста Києва в порядку, встановленому чинним законодавством; 3) зобов'язати відповідачів надати позивачу відповідь про наявність будь-якої однієї земельної ділянки із земель, не наданих у власність чи користування (із зазначенням її адреси, коду або кадастрового номера земельної ділянки) у Голосіївському районі, або будь-якому іншому районі міста Києва із земель державної або комунальної власності для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у розмірі 0,10 га; 4) зобов'язати відповідачів у місячний строк з дня набрання рішенням законної сили направити суду звіт про виконання судового рішення, а копію цього звіту направити позивачу.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 06 лютого 2013 року відкрито провадження в адміністративній справі N 826/1385/13-а, закінчено підготовче провадження та призначено справу до судового розгляду на 18 лютого 2013 року.

18 лютого 2013 року в судове засідання не прибув представник позивача, попередньо подавши клопотання про відкладення розгляду справи, у зв'язку з чим розгляд справи відкладено на 11 березня 2013 року.

В судовому засіданні 11 березня 2013 року представник позивача позовні вимоги підтримав, представник відповідача 2 проти задоволення адміністративного позову заперечив; відповідач 1 свого представника не направив.

Відповідно до частини шостої статті 128 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але прибули не всі особи, які беруть участь у справі, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.

Опрос