Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным решения относительно отказа публично извиниться

Апелляционный административный суд
Постановление от 28.02.2013 № 2а-12491/12/2670

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

28.02.2013 р.

Справа N 2а-12491/12/2670

Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого, судді Твердохліб В. А., суддів: Троян Н. М., Бужак Н. П. (за участю секретаря Погребняк М. М.), розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві апеляційні скарги Департаменту ДАІ МВС України, Міністерства внутрішніх справ України на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 08 листопада 2012 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Департаменту ДАІ МВС України про визнання протиправним рішення, визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити певні дії, встановив:

ОСОБА_2 (далі - Позивач) звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом до Департаменту ДАІ МВС України (далі - Відповідач) про визнання протиправним рішення Відповідача від 02.03.2012 року щодо відмови публічно вибачитися Позивачем за результатом розгляду заяви від 31.01.2012 року, визнання протиправними дій Відповідача щодо нездійснення публічних вибачень та зобов'язання Відповідача публічно вибачитися перед Позивачем в місцевому засобі масової інформації за фактом порушення конституційних прав та законних інтересів Позивача з боку інспектора ДПС спецзагону ДПС при МВС України Гетманцева Г. В.

Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 08 листопада 2012 року адміністративний позов задоволено частково, визнано протиправним дії Відповідача щодо нездійснення публічних вибачень перед Позивачем за результатом заяви Позивача від 31.01.2012 року, зобов'язано Відповідача публічно вибачитися перед Позивачем за фактом порушення конституційних прав та законних інтересів Позивача з боку інспектора ДПС спецзагону ДПС при МВС України Гетманцева Г. В. В іншій частині позову відмовлено.

Не погоджуючись із вищезазначеним рішенням, Відповідач та Міністерство внутрішніх справ України подали апеляційні скарги.

Опрос