Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании неправомерными действий относительно отказа в оформлении паспорта гражданина Украины для временных поездок за рубеж

Окружной административный суд
Постановление от 01.08.2012 № 0870/6614/12
редакция действует с 05.02.2013

ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

01.08.2012 р.

Справа N 0870/6614/12

Постанову скасовано
(згідно з постановою Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду
 від 5 лютого 2013 року)

Запорізький окружний адміністративний суд у складі: головуючого, судді - Мінаєвої К. В., за участю секретаря судового засідання - Тарасенка В. І., за участю представників: позивача - ОСОБА_3, відповідача - Кравченка О. О., розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом ОСОБА_3 до Служби громадянства і реєстрації фізичних осіб Орджонікідзевського РВ ЗМУ ГУМВС України в Запорізькій області про визнання дій неправомірними та зобов'язання вчинити певні дії, встановив:

Позивач, ОСОБА_3, звернувся до Запорізького окружного адміністративного суду з позовом до Служби громадянства і реєстрації фізичних осіб Орджонікідзевського РВ ЗМУ ГУМВС України в Запорізькій області (далі - відповідач), в якому просить визнати дії відповідача неправомірними щодо відмови в оформленні паспорта громадянина України для тимчасових поїздок за кордон та зобов'язати відповідача оформити паспорт громадянина України для тимчасових поїздок за кордон.

Опрос