Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене постановления, которым проведено административное задержание и доставка для принудительного проведения судебной психиатрической экспертизы

Апелляционный административный суд
Определение от 23.12.2010 № 19084/09/9104

ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

23.12.2010 р.

N 19084/09/9104

Колегія суддів Львівського апеляційного адміністративного суду в складі: головуючого - судді Носа С. П., суддів - Шавеля Р. М., Ліщинського А. М., при секретарі судового засідання - Шологон В. Р., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Львові апеляційну скаргу ОСОБА_1 в частині оскарження ухвали Збаразького районного суду Тернопільської області від 5 грудня 2006 року про залишення без розгляду частини позовних вимог у справі за позовом ОСОБА_1 до судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Сливки Л. М. та голови Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Магдича О. Г. про скасування постанови Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області, якою проведене адміністративне затримання та доставлення для примусового проведення судової психіатричної експертизи, видачу копій постанов та інших матеріалів, які знаходяться в справі про адміністративне правопорушення, встановила:

5 жовтня 2006 року, Тернопільським міськрайонним судом Тернопільської області зареєстровано позовну заяву ОСОБА_1 до судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Сливки Л. М. та голови Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Магдича О. Г. про визнання протиправною та скасування постанови Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області в справі N 3-9436/05 про адміністративне правопорушення передбачене ч. 1 ст. 1853 КУпАП, якою органи, посадових та службових осіб МВС України в Тернопільській області зобов'язано провести адміністративне затримання ОСОБА_1 та здійснити доставлення на примусову комплексну психіатрично-психологічну експертизу в Тернопільську обласну психоневрологічну лікарню; зобов'язання судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Сливки Л. М. та голови Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Магдича О. Г. надати копії всіх без виключення постанов судді Сливки Л. М., які виносились за відсутності позивача та копії фонограм технічного запису в справі N 3-9436/05 про адміністративне правопорушення передбачене ч. 1 ст. 1853 КУпАП, а також зобов'язання задоволення заяв позивача, одержаних і зареєстрованих Тернопільським міськрайонним судом Тернопільської області протягом 2005 - 2006 років про надання матеріалів, які зберігаються в Тернопільському міськрайонному суді Тернопільської області в справі N 3-9436/05.

Ухвалою апеляційного суду Тернопільської області від 20 жовтня 2006 року визначено, що дана справа підсудна Збаразькому районному суду Тернопільської області.

Ухвалою Збаразького районного суду Тернопільської області від 26 жовтня 2006 року позовну заяву ОСОБА_1 до судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Сливки Л. М. та голови Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Магдича О. Г. залишено без руху.

На виконання вимог зазначеної ухвали ОСОБА_1 подано доповнення до позовної заяви, які отримано Збаразьким районним судом Тернопільської області 16 листопада 2006 року.

Опрос