Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании незаконным приказа налоговой инспекции относительно проведения документальной внеплановой выездной проверки

Окружной административный суд
Постановление от 08.02.2012 № 2а-13288/11/0170/13

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

ПОСТАНОВА

08.02.2012 р.

Справа N 2а-13288/11/0170/13

Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим у складі: головуючого - судді Ольшанської Т. С., при секретарі - Ківа А. С. розглянув в порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом Приватного підприємства "Едем" <Список><Позивач в особі> до Державної податкової інспекції в Ленінському районі АР Крим, заступника начальника Державної податкової інспекції в Ленінському районі АР Крим ОСОБА_2, працівника податкової міліції Державної податкової інспекції в Ленінському районі АР Крим - Куренного, працівника Державної податкової інспекції в Ленінському районі АР Крим  - Касьянчука <Список><Відповідач в особі><Текст> про визнання наказу незаконним та неправомірними дій, спонукання до виконання певних дій (за участю представників: від позивача - не з'явився, від відповідачів - не з'явились).

Обставини справи: Приватне підприємство "Едем" звернулось до Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим з адміністративним позовом до Державної податкової інспекції в Ленінському районі АР Крим,заступника начальника Державної податкової інспекції в Ленінському районі АР Крим ОСОБА_2, працівника податкової міліції Державної податкової інспекції в Ленінському районі АР Крим - Куренний, працівника Державної податкової інспекції в Ленінському районі АР Крим - Касьянчук про визнання незаконним наказу N 125 від 16.09.2011 та неправомірними дії посадових осіб Державної податкової інспекції в Ленінському районі АР Крим та зобов'язати Державну податкову інспекцію в Ленінському районі АР Крим надати документи, які були підставою для прийняття наказу від 16.09.2011 N 125.

Ухвалами Окружного адміністративного суду АР Крим від 27.10.2011 відкрито провадження в адміністративній справі, закінчено підготовче провадження та справу призначено до судового розгляду.

Ухвалою Окружного адміністративного суду АР Крим від 10.01.2012 витребувані від Державної податкової інспекції в Ленінському районі АР Крим необхідні для розгляду справи документи.

Позивач явку свого представника у судове засідання не забезпечив, надіслав суду 07.02.2012 пояснення у судових дебатах.

Представники відповідачів у судове засіданні не з'явились, про місце, час та день його проведення були повідомлені належним чином, про причини неявки суд не повідомили.

Суд зазначає, що відповідно до ч. 6 ст. 128 КАС України, якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але прибули не всі особи, які беруть участь у справі, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.

Відповідно до ч. 6 ст. 71 КАС України суд вважає можливим розглянути справу на підставі наявних у ній доказів.

Розглянувши подані документи та матеріали справи, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд встановив:

Позивач у справі є юридичною особою, ідентифікаційний код 31019446.

Опрос