Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене заключения Государственной инспекции по контролю за ценами в Киевской области относительно экономической обоснованности расчета плановых расходов на услуги по централизованному водоснабжению и водоотводу

Окружной административный суд
Постановление от 30.08.2011 № 2а-3467/11/1070

КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

30.08.2011 р.

N 2а-3467/11/1070

Суддя Київського окружного адміністративного суду - Волков А. С., при секретарі судового засідання - Злобіній Е. Г. (за участю:  позивача - ОСОБА_1, представників відповідачів - Кудрявцевої Д. В., Дідескуль А. Л.), розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до начальника Державної інспекції з контролю за цінами в Київській області Чернецького О. В., директора Комунального підприємства "Борщагівка" Орлова І. Ф. про визнання протиправними дій та визнання нечинними рішень, встановив:

До Київського окружного адміністративного суду звернулась ОСОБА_1 з позовом до начальника Державної інспекції з контролю за цінами в Київській області Чернецького О. В. та директора Комунального підприємства "Борщагівка" Орлова І. Ф.

По відношенню до начальника Державної інспекції з контролю за цінами в Київській області Чернецького О. В. позивач просив суд:

визнати протиправним і скасувати висновок Державної інспекції з контролю за цінами в Київській області від 17.08.2010 N 918 щодо економічної обґрунтованості розрахунку планових витрат на послуги з централізованого водовідведення для I, II та III групи споживачів;

визнати протиправним і скасувати висновок Державної інспекції з контролю за цінами в Київській області від 17.08.2010 N 919 щодо економічної обґрунтованості розрахунку планових витрат на послуги з централізованого водопостачання для I, II та III групи споживачів;

визнати протиправними дії начальника Державної інспекції з контролю за цінами в Київській області Чернецького О. В., що виявились у невиконанні вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації", а саме відмові надати позивачу публічну інформацію про наявність розрахунків планових витрат на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються Комунальним підприємством "Борщагівка" та копії документів, що містять ці розрахунки.

По відношенню до директора Комунального підприємства "Борщагівка" Орлова І. Ф. позивач просив суд визнати протиправними його дії, що виявились у невиконанні Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" та порушенні Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" при складанні розрахунків планових витрат на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються Комунальним підприємством "Борщагівка".

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що начальник Державної інспекції з контролю за цінами в Київській області Чернецький О. В., як посадова особа, яка уповноважена діяти від імені інспекції у відносинах з приводу забезпечення громадянам права на доступ до публічної інформації, неправомірно відмовив йому в наданні публічної інформації про наявність розрахунків планових витрат на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються Комунальним підприємством "Борщагівка", а також копій документів, що містять ці розрахунки.

Опрос