Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обязательстве в срок, установленный в соответствии с законодательством, обеспечить продажу пакета акций (долей) открытого акционерного общества

Апелляционный хозяйственный суд
Постановление от 28.12.2010 № 6/498

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ПОСТАНОВА

28.12.2010 р.

N 6/498

Київський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів: головуючого - Андрієнка В. В., суддів (за участю представників: позивача - Плескун В. В., довіреність б/н від 18.10.2010 р., відповідача - не з'явився, третьої особи - не з'явився), розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Фонду державного майна України на ухвалу господарського суду м. Києва від 08.11.2010 у справі N 6/498 (.....) за позовом АТ "IVINVEST" до Фонду державного майна України, третя особа на стороні відповідача, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору - відкрите акціонерне товариство "Укртелеком", про зобов'язання вчинити дії, встановив:

АТ "IVINVEST" звернулось до господарського суду міста Києва з позовом до Фонду державного майна України про зобов'язання в строк, встановлений відповідно до законодавства забезпечити продаж пакету акцій (часток) відкритого акціонерного товариства "Укртелеком".

Ухвалою господарського суду міста Києва від 05.11.2010 р. було порушено провадження у справі за вказаним позовом.

Крім того за наслідками розгляду заяви позивача про забезпечення позову, 08.11.2010 р. у даній справі місцевим господарським судом було винесено ухвалу про забезпечення позову шляхом:

I. Заборони будь-яким особам вчиняти перешкоди Фонду державного майна України, іншим уповноваженим державним органам при проведенні конкурсу з продажу пакета акцій відкритого акціонерного товариства "Укртелеком" (01030, м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 18, код 21560766), зокрема:

1) здійснювати перешкоджання продажу в установленому законодавством порядку пакета акцій відкритого акціонерного товариства "Укртелеком", що належить державі;

2) перешкоджати здійснювати відповідно до законодавства повноваження власника державного майна у процесі приватизації;

3) перешкоджати у реалізації повноважень при здійсненні приватизації, передбачених чинним законодавством;

Опрос