Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании неправомерной бездеятельности относительно нерассмотрения предложения об усовершенствовании правовой основы жизни и обязательстве рассмотреть предложение

Окружной административный суд
Постановление от 30.11.2012 № 2а-12100/12/2670
редакция действует с 13.02.2014

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

30.11.2012 р.

N 2а-12100/12/2670

Постанову скасовано
(згідно з постановою Київського апеляційного адміністративного суду
 від 14 березня 2013 року)

Постанову залишено в силі
(згідно з ухвалою Вищого адміністративного суду України
 від 13 лютого 2014 року)

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі колегії суддів: головуючого - судді Данилишина В. М., суддів - Качура І. А., Келеберди В. І. розглянув у порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Кабінету Міністрів України та Міністерства енергетики та вугільної промисловості України про визнання неправомірною бездіяльності відповідача-1 та зобов'язання відповідача-1 вчинити певні дії.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

До Окружного адміністративного суду міста Києва 03 вересня 2012 року надійшов позов ОСОБА_1 (також далі за текстом - позивач) до Кабінету Міністрів України (також далі за текстом - відповідач-1) про визнання неправомірною бездіяльності відповідача-1 щодо не розгляду пропозиції позивача про вдосконалення правової основи життя від 20 серпня 2012 року (також далі за текстом - пропозиція) та зобов'язання відповідача-1 розглянути пропозицію і повідомити позивача про результати розгляду.

В обґрунтування позову представник позивача зазначив, що пропозицію позивача про визнання незаконними та скасування останньої частини п. 2 Правил користування електричною енергією для населення (ПКЕЕН), затверджених постановою Кабінету Міністрів від 26 липня 1999 року N 1357, а саме: "технічні умови - документ, що видається споживачу енергопостачальником і містить перелік технічних вимог, які необхідно виконати для підключення електроустановок нового споживача до електромережі, реконструкції діючих електроустановок споживача або зміни категорії надійності електропостачання споживача", а також частини п. 4 цих Правил, а саме: "технічними умовами", неправомірно не вирішено органом, до повноважень якого саме і належить вирішення таких питань. При цьому до повноважень органу, якому перенаправлено пропозицію позивача, не віднесено право скасування положень ПКЕЕН, тому вбачається неправомірна бездіяльність відповідача-1.

Опрос