Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене распоряжения о прекращении права пользования земельными участками

Окружной административный суд
Постановление от 22.11.2012 № 2а-10095/12/0170/6

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

ПОСТАНОВА

22.11.2012 р.

Справа N 2а-10095/12/0170/6

Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим у складі колегії суддів: головуючого - судді Латиніна Ю. А., при секретарі - Захаровій М. В. (за участю прокурора - Іслямова М. В., представників відповідача - Османова З. Б.), розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за позовом прокурора Білогірського району АР Крим в інтересах держави в особі Державної інспекції сільського господарства АР Крим до Білогірської районної адміністрації, 3-ті особи - Державне підприємство дослідницького господарства "Кримська Роза" Інституту ефіроолійних та лікарських рослин УААН, Національна академія аграрних наук України, про визнання протиправним та скасування розпорядження, встановив:

До Окружного адміністративного суду АР Крим звернувся з адміністративним позовом Прокурор Білогірського району АР Крим в інтересах держави в особі Державної інспекції сільського господарства АР Крим, Державного підприємства дослідницького господарства "Кримська Роза" Інституту ефіроолійних та лікарських рослин УААН та Національної академії аграрних наук України з вимогами до Білогірській районній адміністрації про визнання протиправним та скасування розпорядження N 596-р від 13.12.2004 року про припинення право користування земельними ділянками ДПДГ "Кримська Роза" ІЕЛР НААНУ площею 431,54 га та переведено в землі запасу Кримрозовської сільської ради.

Ухвалою від 22.11.2012 року залишено позовні вимоги у частині позовних вимог Прокурора Білогірського району АР Крим в інтересах держави в особі Державного підприємства дослідницького господарства "Кримська Роза" Інституту ефіроолійних та лікарських рослин УААН та Національної академії аграрних наук України до Білогірській районній адміністрації про визнання протиправним та скасування розпорядження без розгляду.

Ухвалою від 22.11.2012 року Державне підприємство дослідницького господарства "Кримська Роза" Інституту ефіроолійних та лікарських рослин УААН та Національна академія аграрних наук України залучені до участі у справі у якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача.

Прокурор у судовому засіданні позовні вимоги підтримав у повному обсязі з підстав, викладених у позовній заяві.

Позивач у судове засідання не прибув, про розгляд справи сповіщений належним чином, у попередніх судових засіданнях представник позовні вимоги підтримав у повному обсязі, клопотав про розгляд справи у його відсутності.

Представник відповідача у судовому засіданні позовні вимоги не визнав з підстав, викладених у письмових запереченнях.

Опрос