Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании пункта 7.5 Правил пользования электрической энергией не соответствующим правовому акту высшей юридической силы

Апелляционный административный суд
Определение от 29.11.2012 № 2а-8725/12/2670

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

29.11.2012 р.

Справа N 2а-8725/12/2670

Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого - судді  Губської О. А., суддів - Парінова А. Б., Грибан І. О., при секретарі - Трауті А. В. (за участю позивача - ОСОБА_2, представника позивачів - ОСОБА_3, представника відповідача - Саківського А. Ю.), розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві апеляційну скаргу представника позивача ОСОБА_5 - ОСОБА_3, ОСОБА_2, ОСОБА_6 на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 20 вересня 2012 року у справі за позовом ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_2 до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, третя особа Публічне акціонерне товариство "Київенерго", про визнання нормативно-правового акта таким, що не відповідає акту вищої юридичної сили, встановив:

Позивачі звернулись до суду з позовом до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, в якому просили визнати нормативно-правовий акт - пункт 7.5 Правил користування електричною енергією таким, що не відповідає правовому акту вищої юридичної сили.

Опрос