Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании приказа об увольнении незаконным, восстановлении на работе, взыскании заработной платы за время вынужденного прогула и возмещении морального вреда

Городской суд
Решение от 13.12.2011 № 2-1637/11

ІРПІНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

13.12.2011 р.

Справа N 2-1637/11

Ірпінський міський суд Київської області в складі: головуючого - судді Оладько С. І., при секретарі - Тищенко К., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Ірпені цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ДП "Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості", 3-я особа ОСОБА_2, про визнання наказу про звільнення незаконним, поновлення на роботі, стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу та відшкодування моральної шкоди, встановив:

Позивачка звернулась до суду із позовом, в якому вказала, що вона відповідно до наказу N 431-к від 17.11.2010 р. була прийнята на роботу директором науково-дослідного інституту стандартизації з 17.11.2010 р.

Наказом N 97-К від 01.04.2011 р. вона була звільнена з посади директора по ст. 40 ч. 1 п. 6 КЗпП України. Даний наказ про звільнення вона вважає незаконним, поскільки таке звільнення відповідно ст. 40 ч. 2 КЗпП України допускається якщо працівника неможливо перевести за його згодою на іншу роботу. Крім того, відповідно до ст. 40 ч. 3 КЗпП України не допускається звільнення працівника з ініціативи власника або уповноваженого ним органу в період його тимчасової непрацездатності, а також у період перебування працівника у відпустці.

Але наказ про її звільнення був прийнятий відповідачем не тільки з порушенням закону, а й з приниженням її людської гідності, що призвело до значного погіршення здоров'я.

Опрос