Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании незаконными и недействительными нормативно-правовых актов относительно сбора, заготовки и утилизации отходов в качестве вторичного сырья

Окружной административный суд
Постановление от 28.11.2012 № 2а-16689/09/2670

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

28.11.2012 р.

N 2а-16689/09/2670

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі колегії суддів: головуючого - судді  Келеберди В. І., суддів: Качура І. А., Данилишана В. М., при секретарі судового засідання - Віруцькій О. В. розглянув у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Спільного підприємства "Вітмарк-Україна" в формі Товариства з обмеженою відповідальністю Іноземного підприємства "Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед" Товариства з обмеженою відповідальністю "Тетра Пак" до Кабінету Міністрів України, треті особи без самостійних вимог на предмет спору: Державне підприємство з питань поводження з відходами як вторинною сировиною, Українська пакувально-екологічна коаліція, про визнання незаконними та нечинними нормативно-правових актів.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

Позивачі - товариство з обмеженою відповідальністю з іноземними інвестиціями "Тетра Пак", Іноземне підприємство "Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед", спільне підприємство "Вітмарк-Україна" в формі товариства з обмеженою відповідальністю - звернулись до суду з вимогами, з урахуванням заяви про уточнення позовних вимог, про визнання незаконними та нечинними абзац 2 пункту 5 постанови Кабінету Міністрів України N 915 від 26.07.2001 "Про впровадження системи збирання, заготівлі та утилізації відходів як вторинної сировини", абзац 4 пункту 2 змін, затверджених постановою Кабінету Міністрів України N 508 від 20.05.2009 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2001 N 915", пункт 2 постанови Кабінету Міністрів України N 915 від 26.07.2001 "Про впровадження системи збирання, заготівлі та утилізації відходів як вторинної сировини".

В обґрунтування позовних вимог позивачі посилаються на невідповідність оскаржуваних актів Закону України "Про захист економічної конкуренції", Цивільному кодексу України та Господарському кодексу України, Закону України "Про відходи", Закону України "Про ціни та ціноутворення" також позивачі зазначають, що ДП "Укрекопромресурси" поставлено у привілейоване становище, так як укладання договорів з іншими суб'єктами господарювання оскаржуваними актами не передбачена.

Відповідач - Кабінет Міністрів України - заперечував проти задоволення позовних вимог з підстав викладених у письмових запереченнях, які долучено до матеріалів справи та зазначив.

Опрос