Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправной внеплановой выездной проверки (инспекции)

Апелляционный административный суд
Постановление от 13.11.2012 № 2а-11447/12/2670

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

13.11.2012 р.

Справа N 2а-11447/12/2670

Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого, судді - Файдюка В. В., суддів: Маслія В. І., Чаку Є. В., при секретарі Бібко А. П., розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 02 жовтня 2012 року у справі за позовом Відкритого акціонерного товариства "Національна акціонерна страхова компанія "Оранта" до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, про визнання протиправними дій, розпорядження, постанови та їх скасування, встановив:

Постановою Окружного адміністративного суду м. Києва від 02 жовтня 2012 року адміністративний позов ВАТ "Національна акціонерна страхова компанія "Оранта" до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, про визнання протиправними дій, розпорядження, постанови та їх скасування задоволено частково.

Не погоджуючись з прийнятим рішенням, відповідач звернувся до суду з апеляційною скаргою, в якій просить скасувати постанову суду першої інстанції та ухвалити нову, якою відмовити в задоволенні позовних вимог.

Суд, дослідивши матеріали справи, вважає, що апеляційна скарга підлягає задоволенню з наступних підстав.

Як вбачається з матеріалів справи, розпорядженням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, від 07 серпня 2012 року N 765 "Про призначення позапланової виїзної перевірки (інспекції) Відкритого акціонерного товариства "Національна акціонерна страхова компанія "Оранта" постановлено призначити позапланову виїзну перевірку (інспекцію), Департаменту страхового регулювання та нагляду забезпечити проведення та оформлення результатів позапланової виїзної перевірки (інспекції) у строк з 09 серпня по 06 вересня 2012 року.

Опрос