Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным решения о передаче земельного участка

Окружной административный суд
Постановление от 23.11.2012 № 2а-8024/12/2670

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

23.11.2012

Справа N 2а-8024/12/2670

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: судді Пісоцької О. В., розглянувши у приміщенні суду у місті Києві у порядку письмового провадження справу за позовною заявою ОСОБА_1 до Київської міської ради, за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача: товариства з обмеженою відповідальністю "Автомобільна група "Богдан" та Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), про визнання недійсним рішення, встановив:

ОСОБА_1 (далі - ОСОБА_1, позивач) звернулась до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом до Київської міської ради (далі - відповідач), в якому просить визнати недійсним рішення відповідача від 24 грудня 2009 року N 956/3025 про передачу земельної ділянки та продаж цієї земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Автомобільна група "Богдан" для обслуговування павільйону на АДРЕСА_1.

Ухвалою суду від 27 серпня 2012 року, зокрема, залучено до участі у справі N 2а-8024/12/2670 товариство з обмеженою відповідальністю "Автомобільна група "Богдан" (далі - ТОВ "АГ "Богдан", третя особа-1) та Головне управління земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі - ГУ земельних ресурсів, третя особа-2) як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача.

Вказані вимоги позивач обґрунтовує тим, що оскаржуване рішення є протиправним, оскільки чинне на момент прийняття останнього законодавство не передбачало державної реєстрації права власності на тимчасові споруди. Звертає увагу суду на те, що павільйон третьої особи-1 знаходиться на прибудинковій території будинку N 19 по вул. Інститутській у м. Києві, а тому передача в оренду та подальший продаж земельної ділянки для обслуговування павільйону є незаконним.

У судовому засіданні ОСОБА_1 просила позовні вимоги задовольнити у повному обсязі.

Опрос