Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным создания препятствий для прохода журналистов на заседании окружной избирательной комиссии и установлении итогов голосования

Окружной административный суд
Постановление от 06.11.2012 № 2а-15164/12/2670

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

06.11.2012 р.

N 2а-15164/12/2670

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: головуючого, судді - Кузьменка В. А., суддів: Огурцова О. П., Пащенка К. С., за участю секретаря Калужського Д. О., розглянув у письмовому провадженні адміністративну справу за позовом: 1. Кандидата у народні депутати України ОСОБА_1; 2. Кандидата у народні депутати України ОСОБА_2 до 1. Міністерства внутрішніх справ України; 2. Кандидата у народні депутати України, полковника міліції, начальника управління зв'язків з громадськістю Міністерства внутрішніх справ України ОСОБА_3 (третя особа - Центральна виборча комісія) про визнання протиправними дій та бездіяльності.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

04 листопада 2012 року о 21 год. 23 хв. (відповідно до відмітки служби діловодства суду) кандидат у народні депутати України ОСОБА_1 (далі по тексту - позивач 1, ОСОБА_1) та кандидат у народні депутати України ОСОБА_2 (далі по тексту - позивач 2, ОСОБА_2) звернулись до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовною заявою до Міністерства внутрішніх справ України (далі по тексту - відповідач 1) та кандидата у народні депутати України, полковника міліції, начальника управління зв'язків з громадськістю Міністерства внутрішніх справ України ОСОБА_3 (далі по тексту - відповідач 2, ОСОБА_3), в якій просять: 1) визнати протиправними та такими, що порушують виборче законодавство, зокрема пункт 5 частини третьої статті 34 Закону України "Про вибори народних депутатів України", дії Міністерства внутрішніх справ України в частині недопущення та створення перешкод для проходу журналістів на засіданні окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, виборчий округ N 215, під час підрахунку голосів та встановлення підсумків голосування на цьому виборчому окрузі; 2) визнати протиправними та такими, що порушують виборче законодавство, зокрема пункт 5 частини третьої статті 34 Закону України "Про вибори народних депутатів України", дії та бездіяльність ОСОБА_3 з недонесення на прохання громадськості та журналістів до керівництва Міністерства внутрішніх справ України інформації про протиправні дії спецпідрозділу Міністерства внутрішніх справ України "Беркут" під час недопущення журналістів на засідання окружної виборчої комісії виборчого округу N 215, а також самочинного встановлення правил та самого пропускного режиму для журналістів на засідання окружної виборчої комісії виборчого округу N 215.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 04 листопада 2012 року відкрито провадження в адміністративній справі N 2а-15164/1112/2670, закінчено підготовче провадження та призначено справу до судового розгляду на 05 листопада 2012 року.

Опрос