Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене решения относительно неправомерного недопущения на заседание официального наблюдателя

Апелляционный административный суд
Постановление от 02.11.2012 № 2а-210/12

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

02.11.2012 р.

Справа N 2а-210/12

Колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду у складі: головуючого - судді Степанюка А. Г., суддів - Кузьменка В. В., Шурка О. І., при секретарі - Ліневській В. В., розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу офіційного спостерігача від кандидата в народні депутати України ОСОБА_3 - ОСОБА_4 на постанову Обухівського районного суду Київської області від 31 жовтня 2012 року у справі за адміністративним позовом офіційного спостерігача від кандидата в народні депутати України ОСОБА_3 - ОСОБА_4 до Дільничної виборчої комісії N 321323 одномандатного виборчого округу N 94 про визнання протиправним та скасування рішення щодо неправомірного недопущення на засідання офіційного спостерігача, встановила:

У жовтні 2012 року офіційний спостерігач від кандидата в народні депутати України ОСОБА_3 - ОСОБА_4 (далі - Позивач) звернулася до Обухівського районного суду Київської області з позовом до Дільничної виборчої комісії N 321323 одномандатного виборчого округу N 94 (далі - Відповідач) про визнання протиправним та скасування рішення Відповідача про позбавлення ОСОБА_4 бути присутнім на дільничній виборчій комісії N 321323; встановлення факту неправомірного недопущення офіційного спостерігача від кандидата в народні депутати України ОСОБА_3 - ОСОБА_4 у приміщення для голосування.

Опрос