Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании неправомерными действий по проведению жеребьевки относительно включения кандидатур в состав участковых избирательных комиссий

Окружной административный суд
Постановление от 28.09.2012 № 2а-13161/12/2670

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

28.09.2012 р.

N 2а-13161/12/2670

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі головуючої, судді Власенкової О. О., суддів Соколової О. А. та Головань О. В., при секретарі судового засідання Бабич А. Ю., розглянув у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом кандидата у народні депутати України ОСОБА_1 до відповідача Окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу N 217 про визнання дій неправомірними.

Позивач звернувся до суду з позовом до відповідача про визнання неправомірними дій Окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу N 217 щодо проведення 21 вересня 2012 року жеребкування стосовно включення кандидатур до складу дільничних виборчих комісій.

Позовні вимоги вмотивовані тим, що всупереч Закону України "Про вибори народних депутатів України" та Порядку про проведення жеребкування щодо включення кандидатур до складу дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року N 895, відповідач окремо по кожній дільничній виборчій дільниці в загальному порядку жеребкування не проводив, оскільки спочатку визначив загальну квоту керівних посад, згідно з якою формувалися всі дільничні виборчі комісії (з урахуванням різниці, вказаної в пункті 8 згаданого вище Порядку), в тому числі й весь склад дільничних виборчих комісій.

Опрос