Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене налоговых уведомлений-решений

Апелляционный административный суд
Определение от 04.04.2012 № 2а-9928/11/2070

ХАРКІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

04.04.2012 р.

Справа N 2а-9928/11/2070

Колегія суддів Харківського апеляційного адміністративного суду у складі: головуючого - судді Спаскіна О. А., суддів - Сіренко О. І., Любчич Л. В. (за участю секретаря судового засідання - Зливко І. М.), розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні Харківського апеляційного адміністративного суду адміністративну справу за апеляційною скаргою Державної податкової інспекції у Балаклійському районі Харківської області ДПС України на постанову Харківського окружного адміністративного суду від 09.11.2011 р. по справі N 2а-9928/11/2070 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Авіта Сам" до Державної податкової інспекції у Балаклійському районі Харківської області ДПС України про скасування податкових повідомлень-рішень, встановила:

Постановою Харківського окружного адміністративного суду від 09.11.2011 адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю "Авіта Сам" до Державної податкової інспекції у Балаклійському районі Харківської області про скасування податкового повідомлення-рішення задоволено в повному обсязі.

Скасовано податкове повідомлення-рішення Державної податкової інспекції у Балаклійському районі Харківської області N 0001571501 від 18.07.2011 року.

В апеляційній скарзі відповідач просить скасувати вказану постанову суду першої інстанції та постановити нове рішення, яким повністю відмовити позивачу в задоволенні позову. Скаржник зазначає, що приймаючи зазначену постанову суд першої інстанції дійшов до помилкових висновків, які призвели до неправильного вирішення справи, неповно з'ясував всі обставини справи, що мають значення при вирішенні спору, не вірно застосував до спірних правовідносин вимоги Податкового кодексу України та деякі норми Кодексу адміністративного судочинства України.

В обґрунтування доводів апеляційної скарги відповідач зазначив, що суд першої інстанції не звернув уваги на той факт, що позивач до декларації за квітень 2001 року включив суму податкового кредиту за попередні періоди з порушенням вимог абз. 3 п. 6 ст. 198 Податкового кодексу України щодо термінів включення податкових накладних за попередні періоди.

Суд апеляційної інстанції розглядає справу в межах доводів апеляційної скарги відповідно до вимог ст. 195 КАС України.

Опрос