Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании недействительным распоряжения относительно выделения земельного участка

Апелляционный административный суд
Постановление от 20.06.2012 № 3/310-8/391
редакция действует с 18.12.2012

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

20.06.2012 р.

Справа N 3/310-8/391

Постанову залишено без змін
(згідно з ухвалою Вищого адміністративного суду України
 від 18 грудня 2012 року)

Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого - судді  Романчук О. М., суддів - Глущенко Я. Б., Шелест С. Б., при секретарі - Воронець Н. В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Ком-Сервіс" на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 21 березня 2012 року у справі за адміністративним позовом першого заступника прокурора Київської області в інтересах держави в особі Кабінету Міністрів України до Київської обласної державної адміністрації, третя особа - Державне підприємство "Науково-дослідний виробничий агрокомбінат "Пуща-Водиця", Приватне підприємство "Орієнтир", про визнання недійсним розпорядження N 565 від 3 вересня 2004 року, встановив:

Перший заступник прокурора Київської області в інтересах держави в особі Кабінету Міністрів України звернувся до Окружного адміністративного суду м. Києва із позовом до Київської обласної державної адміністрації, третя особа Державне підприємство "Науково-дослідний виробничий агрокомбінат "Пуща-Водиця", Приватне підприємство "Орієнтир", про визнання недійсним розпорядження N 565 від 3 вересня 2004 року.

Постановою Окружного адміністративного суду м. Києва від 21 березня 2012 року адміністративний позов задоволено повністю.

Не погоджуючись із зазначеною постановою, представник Товариства з обмеженою відповідальністю "Ком-Сервіс" подала апеляційну скаргу, в якій просила скасувати постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 21 березня 2012 року та прийняти нову, якою відмовити у задоволенні позовних вимог повністю.

Відповідно до ч. 1 ст. 185 КАС України сторони та інші особи, які беруть участь у справі, а також особи, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, свободи, інтереси чи обов'язки, мають право оскаржити в апеляційному порядку постанови суду першої інстанції повністю або частково, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Опрос