Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении ставки по оплате сбора в виде расходов на информационно-техническое обеспечение судебного процесса

Апелляционный административный суд
Определение от 29.08.2012 № 2а-11087/11/2670

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

29.08.2012 р.

Справа N 2а-11087/11/2670

Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого, судді - Ісаєнко Ю. А.; суддів: Аліменка В. О., Безименної Н. В. (за участю секретаря: Прищепчука А. В.), розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу ОСОБА_2 на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 20 квітня 2012 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Кабінету Міністрів України про визнання бездіяльності неправомірною та зобов'язання вчинити певні дії, встановив:

Позивач, ОСОБА_2, звернувся до Окружного адміністративного суду м. Києва із адміністративним позовом до Кабінету Міністрів України про визнання неправомірною бездіяльності відповідача, внаслідок чого положення постанови Кабінету Міністрів України від 21.12.2005 року N 1258 "Про затвердження Порядку оплати витрат з інформаційно-технічного забезпечення судових процесів, пов'язаних з розглядом цивільних та господарських справ, та їх розмірів" не відповідають чинному законодавству; зобов'язання відповідача невідкладно внести зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 21.12.2005 року N 1258 "Про затвердження Порядку оплати витрат з інформаційно-технічного забезпечення судових процесів, пов'язаних з розглядом цивільних та господарських справ, та їх розмірів", якими з 01.01.2011 року встановити нульову ставку з оплати збору у вигляді витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу з розгляду цивільних справ особами, які відповідно до ст. 4 Декрету Кабінету Міністрів України від 21.01.93 року N 7-93 "Про державне мито" та Перехідних положень Цивільного процесуального кодексу України мають пільгу по сплаті держмита (судового збору), як це передбачено положеннями даного нормативного акта у випадках їх звернення до господарського суду, а також окремо у Перехідних положеннях Кодексу адміністративного судочинства України.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос