Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обязательстве рассмотреть жалобу кандидата в народные депутаты

Апелляционный административный суд
Постановление от 23.08.2012 № 9103/133/2012

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

23.08.2012 р.

Справа N 9103/133/2012

Розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві позовну заяву ОСОБА_2 до Центральної виборчої комісії, члена Центральної виборчої комісії ОСОБА_3, третя особа - ОСОБА_4 про оскарження дій та бездіяльності Центральної виборчої комісії та члена Центральної виборчої комісії, зобов'язання ЦВК вчинити певні дії, встановив:

22.08.2012 року позивач ОСОБА_2 звернувся до суду з адміністративним позовом до Центральної виборчої комісії (надалі - ЦВК або Відповідач 1), члена ЦВК ОСОБА_3 (надалі - Відповідач 2), третя особа - ОСОБА_4 в якому зазначає, що ним, як кандидатом у народні депутати України 16.08.2012 р. подано до ЦВК скаргу на дії кандидата в народні депутати України ОСОБА_4 щодо розповсюдження останнім агітаційних матеріалів 11.08.2012 р. в період часу з 22.00 до 24.00 год., всупереч нормам Закону України "Про вибори народних депутатів України".

Вказана скарга була 17.08.2012 р., шляхом надіслання поштою, повернута позивачу без розгляду листом за підписом члена ЦВК ОСОБА_3 з тих підстав, що до такої не додано її копії, докази, зазначені у скарзі, та копії всіх документів, що приєднуються до неї, у кількості, яка дорівнює кількості суб'єктів оскарження та заінтересованих осіб, зазначених у скарзі. Однак позивачем вказується, що ним у поданій до ЦВК скарзі ДП "Укрпошта" не зазначено як заінтересована особа, а тому ним і не надано для неї копії відповідних документів, і дії Відповідача 2 щодо самостійного визначення ДП "Укрпошта" заінтересованою особою не відповідають нормам Закону України "Про вибори народних депутатів України".

У зв'язку з наведеним у позовній заяві позивач просить:

1. Визнати протиправними та такими, що порушують виборче законодавство, дії члена ЦВК ОСОБА_3 з надсилання поштою скарги без розгляду та невнесення на розгляд на засідання ЦВК питання про розгляд скарги кандидата в народні депутати ОСОБА_2.

2. Визнати протиправною та такою, що порушує виборче законодавство, бездіяльність Центральної виборчої комісії в частині нерозгляду на засіданні ЦВК у встановлений Законом "Про вибори народних депутатів України" строк скарги кандидата в народні депутати ОСОБА_2.

3. Зобов'язати Центральну виборчу комісію розглянути на своєму засіданні скаргу кандидата в народні депутати - ОСОБА_2 на дії кандидата у народні депутати України у виборчому окрузі N 220 ОСОБА_4 та за результатами розгляду прийняти рішення, яким:

Опрос