Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О прекращении размещения политической рекламы

Окружной административный суд
Постановление от 13.09.2012 № 2а-12443/12/2670

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

13.09.2012 р.

N 2а-12443/12/2670

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі головуючого, судді Іщук І. О., при секретарі судового засідання Самаренко Х. С., розглянув у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Уповноваженої особи Політичної партії "Партія регіонів" Панчик Тетяни Іванівни до Радикальної партії ОСОБА_4, кандидата в депутати в одномандатному виборчому окрузі N 208 ОСОБА_4, 3-я особа  Товариство з обмеженою відповідальністю "Екосвіт", про визнання дії неправомірними, зобов'язання утриматись від вчинення певних дій, за участю сторін: представник позивача: Лисенко С. В. (НОМЕР_1), представник відповідачів 1 та 2: ОСОБА_6 (паспорт серії НОМЕР_2), представник 3-ї особи: не прибув.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

11 вересня 2012 року о 16 год. 54 хв. (відповідно до відмітки служби діловодства суду) до Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов адміністративний позов Уповноваженої особи Політичної партії "Партія регіонів" Панчик Тетяни Іванівни до Радикальної партії ОСОБА_4, Кандидата в депутати в одномандатному виборчому окрузі N 208 ОСОБА_4 про визнання дій неправомірними та такими, що порушують Закон України "Про вибори народних депутатів України"; та зобов'язання утриматись від неправомірних дій шляхом припинення розміщення політичної реклами по вулиці Дніпровський узвіз у місті Києві.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 11 вересня 2012 року адміністративний позов був залишений без руху, та встановлено позивачу строк для усунення недоліків.

Опрос