Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О прекращении размещения политической рекламы

Окружной административный суд
Постановление от 13.09.2012 № 2а-12443/12/2670

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

13.09.2012 р.

N 2а-12443/12/2670

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі головуючого, судді Іщук І. О., при секретарі судового засідання Самаренко Х. С., розглянув у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Уповноваженої особи Політичної партії "Партія регіонів" Панчик Тетяни Іванівни до Радикальної партії ОСОБА_4, кандидата в депутати в одномандатному виборчому окрузі N 208 ОСОБА_4, 3-я особа  Товариство з обмеженою відповідальністю "Екосвіт", про визнання дії неправомірними, зобов'язання утриматись від вчинення певних дій, за участю сторін: представник позивача: Лисенко С. В. (НОМЕР_1), представник відповідачів 1 та 2: ОСОБА_6 (паспорт серії НОМЕР_2), представник 3-ї особи: не прибув.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

11 вересня 2012 року о 16 год. 54 хв. (відповідно до відмітки служби діловодства суду) до Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов адміністративний позов Уповноваженої особи Політичної партії "Партія регіонів" Панчик Тетяни Іванівни до Радикальної партії ОСОБА_4, Кандидата в депутати в одномандатному виборчому окрузі N 208 ОСОБА_4 про визнання дій неправомірними та такими, що порушують Закон України "Про вибори народних депутатів України"; та зобов'язання утриматись від неправомірних дій шляхом припинення розміщення політичної реклами по вулиці Дніпровський узвіз у місті Києві.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 11 вересня 2012 року адміністративний позов був залишений без руху, та встановлено позивачу строк для усунення недоліків.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос