Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене налогового уведомления-решения

Окружной административный суд
Постановление от 09.08.2012 № 2а-6786/12/0170/2

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

ПОСТАНОВА

09.08.2012 р.

Справа N 2а-6786/12/0170/2

Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим у складі головуючого - судді Яковлєва С. В., при секретарі - Проніні Є. С. розглянув у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Лоза" до Державної податкової інспекції у м. Ялта про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення (за участю представників: від позивача - Кузьменко Р. В., дов. N 12 від 22.11.2010 р., від відповідача - не з'явився).

Суть спору: Товариство з обмеженою відповідальністю "Лоза" (далі - позивач) звернулось до Окружного адміністративного суду АР Крим з адміністративним позовом до Державної податкової інспекції у м. Ялта (далі - відповідач), в якому просило визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення N 0000362200 від 08.06.2012 р. Вимоги мотивовані тим, що відповідачем при проведенні планової виїзної документальної перевірки зроблені помилкові висновки про порушення позивачем вимог Податкового кодексу України, внаслідок чого йому безпідставно визначені податкові зобов'язання по податку на прибуток іноземних юридичних осіб, протиправно застосовані штрафні санкції.

Представник позивача наполягав на задоволенні позовних вимог з підстав, визначених у позові.

Відповідач явку свого представника в судові засідання не забезпечив про день та час їх проведення був сповіщений належним чином.

У судове засідання 09.08.2012 р. відповідач явку свого представника не забезпечив, клопотань про відкладення розгляду справи не надав, представник позивача наполягав на розгляді справи на підставі залучених до неї документів.

Вислухавши представника позивача, суд, приймаючи до уваги відсутність доказів неможливості забезпечити явку представника відповідача, не надання ним клопотання про відкладення судового засідання, закінчення терміну розгляд справи, визначеного у ст. 122 КАС України, наявність доказів того,що всі учасники процесу були сповіщені про день та час проведення судового засідання, керуючись ст. 128 КАС України, ухвалив продовжити розгляд на підставі залучених до неї документів.

Опрос