Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании незаконным и отмене приказа относительно порядка размещения временных сооружений для осуществления предпринимательской деятельности

Апелляционный административный суд
Определение от 30.07.2012 № 2а-3088/12/2670

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

30.07.2012 р.

Справа N 2а-3088/12/2670

Київський апеляційний адміністративний суд у складі: головуючого, судді - Межевича М. В., суддів: Беспалова О. О. та Горбань Н. І., за участю секретаря - Галай Т. О., представника апелянта та третьої особи - Бабича О. Є., а також представника відповідача - Старцевої О. О., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві апеляційну скаргу Харківської міської ради на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 25 квітня 2012 року у справі за адміністративним позовом Харківської міської ради до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, третя особа - Департамент містобудування, архітектури та земельних відносин Харківської міської ради, про визнання незаконним та скасування наказу, встановив:

Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 25 квітня 2012 року в задоволенні позову відмовлено повністю.

Опрос