Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании нормативно-правового акта незаконным в части установления размеров пенсий и доплат

Апелляционный административный суд
Определение от 28.08.2012 № 2а-1149/12/2670

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

28.08.2012 р.

Справа N 2а-1149/12/2670

Колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду у складі: головуючого - судді Мельничука В. П., суддів - Оксененка О. М., Федотова І. В., розглянувши в порядку письмового провадження в залі суду апеляційну скаргу представника ОСОБА_2 - ОСОБА_3 на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 23 квітня 2012 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Кабінету Міністрів України про визнання нормативно-правового акта незаконним в окремій його частині, зобов'язання вчинити дії, встановила:

У січні 2012 року ОСОБА_2 звернувся до Окружного адміністративного суду м. Києва з позовом до Кабінету Міністрів України про визнання нормативно-правового акта незаконним в окремій його частині, зобов'язання вчинити дії. Свої вимоги мотивує тим, що розміри пенсій та доплат, встановлені пп. 2 пункту 5, пункту 6 постанови Кабінету Міністрів України "Про встановлення деяких розмірів виплат, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету" N 745, не відповідають розміру бази нарахування розміру пенсії, встановленої статтею 22 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" та розміру бази нарахування щомісячної доплати до пенсії згідно статті 6 Закону України "Про соціальний захист дітей війни", оскільки не можуть бути меншими прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність станом на 01 квітня 2011 року, а саме: 764,00 грн.; при цьому, база розрахунку повинна бути збільшена на кількісний показник мінімальних пенсій за віком, встановлений Законом України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб". Позивач просив постанову Кабінету Міністрів України в цих частинах визнати незаконною.

Постановою Окружного адміністративного суду м. Києва від 23 квітня 2012 року у задоволенні зазначеного вище позову відмовлено.

Не погоджуючись з зазначеним судовим рішенням представник ОСОБА_2 - ОСОБА_3 подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати постанову суду першої інстанції як таку, що постановлена з порушенням норм матеріального та процесуального права, та ухвалити нову постанову, якою задовольнити позов повністю.

До суду апеляційної інстанції всі особи, які беруть участь в справі не прибули, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце апеляційного розгляду.

Опрос