Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О неосуществлении государственного контроля в отрасли ведения лесного хозяйства

Апелляционный административный суд
Постановление от 21.06.2012 № 2а-6326/11/2670
редакция действует с 09.10.2012

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

21.06.2012 р.

Справа N 2а-6326/11/2670

Постанову скасовано
(згідно з ухвалою Вищого адміністративного суду України
 від 9 жовтня 2012 року)

Колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду в складі: головуючого, судді - Безименної Н. В., суддів: Кучми А. Ю. та Гром Л. М., при секретарі - Проценко А. О., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за апеляційними скаргами Прокуратури міста Києва та Київської міської ради на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 23 грудня 2011 року у справі за адміністративним позовом Київської міської ради до Державного управління охорони навколишнього природного середовища в місті Києві, Київського обласного управління лісового та мисливського господарства, Ірпінської міської ради Київської області, Коцюбинської селищної ради Київської області (за участю Прокуратури м. Києва), треті особи: Державне агентство земельних ресурсів України, Комунальне підприємство "Святошинське Лісопаркове господарство", Комунальне підприємство Київської обласної ради "Обласний лісгосп", Київська обласна державна адміністрація, Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Київській області, Державне агентство лісових ресурсів України, про визнання бездіяльності протиправною, рішень нечинними та їх скасування, зобов'язання вчинити дії, встановила:

У травні 2011 року Київська міська рада звернулася в Окружний адміністративний суд м. Києва з позовом до Державного управління охорони навколишнього природного середовища в місті Києві (відповідач-1), Київського обласного управління лісового та мисливського господарства (відповідач-2), Ірпінської міської ради Київської області (відповідач-3), Коцюбинської селищної ради Київської області (відповідач-4), за участю Прокуратури м. Києва, треті особи: Державне агентство земельних ресурсів України, Комунальне підприємство "Святошинське Лісопаркове господарство", Комунальне підприємство Київської обласної ради "Обласний лісгосп", Київська обласна державна адміністрація, Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Київській області, Державне агентство лісових ресурсів України, в якому, з врахуванням уточнень до позову від 03.06 та 12.08.2011 року, просила:

- визнати протиправною бездіяльність відповідача-2 щодо нездійснення державного контролю в галузі ведення лісового господарства у межах Ірпінського регіону Київської області, яка призвела до незаконного вилучення земель лісогосподарського призначення;

Опрос