Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе относительно принятия мер обеспечения иска

Окружной административный суд
Определение от 15.06.2012 № 2а-4216/12/2670

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

15.06.2012 р.

N 2а-4216/12/2670

Про відмову щодо вжиття заходів забезпечення позову

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: головуючого - судді Шейко Т. І., суддів - Кармазіна О. А., Пісоцької О. В., розглянувши у письмовому провадженні клопотання позивача про вжиття заходів забезпечення позову в адміністративній справі за позовом ОСОБА_2 до Міністерства оборони України в особі Міністра оборони України про часткове скасування наказу Міністра оборони України N 737 від 30.11.2011 р., встановив:

Позивач звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом до відповідача про часткове скасування положень Інструкції про організацію забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей жилими приміщеннями, затвердженої наказом Міністерства оборони України 30.11.2011 р. N 737.

Крім позовних вимог позивачем було заявлено клопотання про вжиття заходів забезпечення позову в частині зупинення дій норм Інструкції, які оскаржуються позивачем. Вирішити заявлене клопотання позивач просив разом з постановленням рішення по справі.

Клопотання вмотивоване суперечністю оскаржуваних положень нормативно-правовим актам вищої юридичної сили та ймовірною можливістю порушення прав позивача і інших військовослужбовців, що стоять у черзі на отримання житла, - в разі продовження дії цих оскаржуваних положень.

Представник відповідача заперечував проти заявленого клопотання.

Опрос