Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

По делу об использовании служебного положения для личного незаконного обогащения путем получения взятки

Районный суд
Приговор от 25.03.2011 № 1-94/11

ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ВИРОК

25.03.2011 р.

Справа N 1-94/11

Шевченківський районний суд м. Києва в складі: головуючого, судді Антонюк М. С., при секретарях - Семку М. О., Ключці О. О., Гегельському І. О., з участю прокурорів Молодика В. В., Шабаліна М. В., Синюк В., Попова А. О., Колнишевої М. Г., Левко В. Б., Клюшніченка Д. Ю., захисника ОСОБА_1, розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні Шевченківського районного суду м. Києва кримінальну справу по обвинуваченню ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Ташкент, Узбекистан, громадянина України, українця, з вищою освітою, одруженого, який має неповнолітню доньку 2001 року народження, працюючого заступником директора ПП "ТЛС-Київ", зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 та проживаючого за адресою: АДРЕСА_2, раніше не судимого у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 368 КК України, встановив:

ОСОБА_2, працюючи з 10 грудня 2008 року виконуючим обов'язки начальника відділу погодження проектів землеустрою та підготовки містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки управління дозвільної документації та організаційно-правових питань Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), а з 16 квітня 2009 року до 28 серпня 2009 року - на посаді начальника вказаного відділу, будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище, протягом квітня - серпня 2009 року вимагав та одержав від ОСОБА_3 хабар у великому розмірі.

Так, відповідно до наказу начальника Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (надалі Київархітектура) від 09.12.2008 N 483 на ОСОБА_2 з 10.12.2008 покладено обов'язки начальника відділу погодження проектів землеустрою управління розвитку міста до вирішення питання про призначення начальника відділу погодження проектів землеустрою управління розвитку міста.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос