Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выплате денежной помощи ко Дню Победы

Окружной административный суд
Определение от 07.05.2012 № 2а-1541/12/2670

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

07.05.2012 р.

N 2а-1541/12/2670

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі колегії суддів: головуючого - судді О. М. Чудак, суддів - О. А. Кармазіна, Л. О. Маруліної (за участю секретаря судового засідання - І. В. Старець, представників Кабінету Міністрів України - Стадник О. І., Мирутенка О. М., у відсутність позивача та представників Державної казначейської служби України, управління праці та соціального захисту населення Ізмаїльської міської ради Одеської області), розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання ОСОБА_3 про забезпечення її позову в адміністративній справі до Кабінету Міністрів України, Державної казначейської служби України, управління праці та соціального захисту населення Ізмаїльської міської ради Одеської області про визнання нормативно-правового акта незаконним в окремій його частині, дій, бездіяльності протиправними, зобов'язання вчинити дії, встановлення відсутності компетенції та стягнення моральної шкоди, встановив:

до Окружного адміністративного суду міста Києва надійшли матеріали позовної заяви ОСОБА_3 (ОСОБА_3) до Кабінету Міністрів України (КМ України), Державної казначейської служби України (ДКС України), управління праці та соціального захисту населення Ізмаїльської міської ради Одеської області (УПСЗН Ізмаїльської МР) про визнання нормативно-правового акта незаконним в окремій його частині, дій, бездіяльності протиправними, зобов'язання вчинити дії, встановлення відсутності компетенції та стягнення моральної шкоди.

Ухвалою суду від 6 лютого 2012 року відкрито провадження в адміністративній справі, а ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 19 березня 2012 року закінчено підготовче провадження і призначено справу до судового розгляду.

Опрос