Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении размера пенсий

Окружной административный суд
Постановление от 04.04.2012 № 2а-19649/11/2670

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ПОСТАНОВА

04.04.2012 р.

N 2а-19649/11/2670

За позовом

ОСОБА_1, ОСОБА_2

До

Кабінету Міністрів України

Про

встановлення відсутності компетенції, визнання протиправними дій та окремих положень рішення

Судова колегія у складі:

Головуючий, суддя

О. В. Головань

Судді

Я. І. Добрянська, А. В. Літвінова

Обставини справи:

Позовні вимоги заявлені про встановлення відсутності компетенції (повноважень) Кабінету Міністрів України із визначення розміру пенсії по інвалідності та додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров'ю, для інвалідів 2-ої групи, щодо яких встановлено причинний зв'язок з Чорнобильською катастрофою, із визначення розміру додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров'ю осіб, які визнані постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи 3-ї категорії;

визнання протиправними дій Кабінету Міністрів України з видання 06.07.2011 р. постанови N 745 "Про встановлення деяких розмірів виплат, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету" в частині визначення розміру пенсії по інвалідності та додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров'ю, для інвалідів 2-ї групи, щодо яких встановлено причинний зв'язок з Чорнобильською катастрофою, в частині визначення розміру додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров'ю, для осіб, які визнані постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи 3-ої категорії;

визнання незаконними і нечинними з 23 липня 2011 року положень підпункту 1 пункту 1 та підпунктів 1, 2, 3 пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України N 745 від 6 липня 2011 року "Про встановлення деяких розмірів виплат, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету" в частині встановлення розміру пенсії по інвалідності та додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров'ю", для інвалідів 2-ої групи, щодо яких встановлено причинний зв'язок з Чорнобильською катастрофою, а також положення підпункту 2 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України N 745 в частині встановлення розміру додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров'ю, для осіб, які визнані постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи 3-ої категорії.

У судове засідання 19.03.2012 р. позивачі/представник позивачів не з'явилися. В матеріалах справи містяться клопотання позивачів про розгляд справи за їх відсутності.

У судовому засіданні 19.03.2012 р. оголошено ухвалу про перехід до розгляду справи в порядку письмового провадження згідно із ч. 6 ст. 128 КАС України.

Ознайомившись з матеріалами справи, суд встановив:

06.07.2011 р. Кабінетом Міністрів України прийнято постанову N 745 "Про встановлення деяких розмірів виплат, що фінансуються з державного бюджету", п. 1 якої установлено, що особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, щомісячна додаткова пенсія за шкоду, заподіяну здоров'ю, відповідно до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" виплачується у таких розмірах до прожиткового мінімуму, встановленого законом для осіб, які втратили працездатність:

Опрос