Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании компенсации за нарушение права интеллектуальной собственности

Апелляционный хозяйственный суд
Постановление от 29.09.2011 № 9/120

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ПОСТАНОВА

29.09.2011 р.

N 9/120

Київський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів: головуючого - Тищенко А. І., суддів (за участю представників: від позивача - Жиленкова В. В., юрист; Олексенко Н. В., юрист, від відповідача - Якубенко В. М., юрист, Кізленко В. А., юрист), розглянувши апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Віжн ТБ" на ухвалу про забезпечення позову господарського суду міста Києва від 25.08.2011 та апеляційні скарги Товариства з обмеженою відповідальністю "Поверхность Спорт-ТВ" та Товариства з обмеженою відповідальністю "Віжн ТБ" на рішення Господарського суду міста Києва від 16.08.2011 у справі N 9/120 (головуючий - суддя Бондаренко Г. П., судді - Шаптенко Є. Ю., Любченко М. О.) за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Поверхность Спорт-ТВ" до Товариства з обмеженою відповідальністю "Віжн ТБ" про стягнення компенсації за порушення права інтелектуальної власності у розмірі 48 мільйонів грн., встановив:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Поверхность Спорт-ТВ" звернулось до господарського суду міста Києва із позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "Віжн ТБ" про стягнення 47050000,00 грн. компенсацій за порушення майнових прав інтелектуальної власності на телевізійну трансляцію в пакеті супутникового телебачення матчів Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2008/2009 років.

Рішенням господарського суду міста Києва від 16.08.2011 у справі N 9/120 позов задоволено частково.

На підставі рішення з Товариства з обмеженою відповідальністю "Віжн ТБ" підлягає стягненню на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Поверхность Спорт-ТВ" 10137600,00 грн. компенсації за порушення права інтелектуальної власності, 25500,00 грн. витрат по сплаті державного мита та 215,50 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.

В задоволенні інших позовних вимог відмовлено.

Не погодившись з прийнятим рішенням, позивач звернувся до суду з апеляційною скаргою, просить рішення суду змінити, позов задовольнити в повному обсязі, посилаючись на те, що висновки суду не відповідають обставинам справи.

Позивач зазначає, що копії договорів з телеканалами, які залучені до матеріалів справи не досліджувались судом, у зв'язку з чим, сума компенсації яка підлягає стягненню з відповідача, судом першої інстанції визначена невірно.

Не погоджуючись з прийнятим рішенням, відповідач звернувся до суду з апеляційною скаргою, просить рішення суду скасувати та постановити нове, яким відмовити Товариству з обмеженою відповідальністю "Поверхность Спорт-ТВ" в позові повністю, посилаючись на порушення судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права при неповному з'ясуванні обставин, що мають значення для справи.

У своїй апеляційній скарзі відповідач зазначає, що трансляція футбольного матчу не може порушувати права інтелектуальної власності, оскільки футбольний матч не є об'єктом інтелектуальної власності.

Крім того, відповідач стверджує, що висновок суду першої інстанції про наявність порушення прав інтелектуальної власності не відповідає обставинам справи та чинному законодавству.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос