Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О взыскании компенсации за нарушение права интеллектуальной собственности

Апелляционный хозяйственный суд
Постановление от 29.09.2011 № 9/120

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ПОСТАНОВА

29.09.2011 р.

N 9/120

Київський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів: головуючого - Тищенко А. І., суддів (за участю представників: від позивача - Жиленкова В. В., юрист; Олексенко Н. В., юрист, від відповідача - Якубенко В. М., юрист, Кізленко В. А., юрист), розглянувши апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Віжн ТБ" на ухвалу про забезпечення позову господарського суду міста Києва від 25.08.2011 та апеляційні скарги Товариства з обмеженою відповідальністю "Поверхность Спорт-ТВ" та Товариства з обмеженою відповідальністю "Віжн ТБ" на рішення Господарського суду міста Києва від 16.08.2011 у справі N 9/120 (головуючий - суддя Бондаренко Г. П., судді - Шаптенко Є. Ю., Любченко М. О.) за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Поверхность Спорт-ТВ" до Товариства з обмеженою відповідальністю "Віжн ТБ" про стягнення компенсації за порушення права інтелектуальної власності у розмірі 48 мільйонів грн., встановив:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Поверхность Спорт-ТВ" звернулось до господарського суду міста Києва із позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "Віжн ТБ" про стягнення 47050000,00 грн. компенсацій за порушення майнових прав інтелектуальної власності на телевізійну трансляцію в пакеті супутникового телебачення матчів Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2008/2009 років.

Рішенням господарського суду міста Києва від 16.08.2011 у справі N 9/120 позов задоволено частково.

На підставі рішення з Товариства з обмеженою відповідальністю "Віжн ТБ" підлягає стягненню на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Поверхность Спорт-ТВ" 10137600,00 грн. компенсації за порушення права інтелектуальної власності, 25500,00 грн. витрат по сплаті державного мита та 215,50 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.

В задоволенні інших позовних вимог відмовлено.

Не погодившись з прийнятим рішенням, позивач звернувся до суду з апеляційною скаргою, просить рішення суду змінити, позов задовольнити в повному обсязі, посилаючись на те, що висновки суду не відповідають обставинам справи.

Позивач зазначає, що копії договорів з телеканалами, які залучені до матеріалів справи не досліджувались судом, у зв'язку з чим, сума компенсації яка підлягає стягненню з відповідача, судом першої інстанції визначена невірно.

Не погоджуючись з прийнятим рішенням, відповідач звернувся до суду з апеляційною скаргою, просить рішення суду скасувати та постановити нове, яким відмовити Товариству з обмеженою відповідальністю "Поверхность Спорт-ТВ" в позові повністю, посилаючись на порушення судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права при неповному з'ясуванні обставин, що мають значення для справи.

У своїй апеляційній скарзі відповідач зазначає, що трансляція футбольного матчу не може порушувати права інтелектуальної власності, оскільки футбольний матч не є об'єктом інтелектуальної власності.

Крім того, відповідач стверджує, що висновок суду першої інстанції про наявність порушення прав інтелектуальної власності не відповідає обставинам справи та чинному законодавству.

Опрос