Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обжаловании приказа Министерства здравоохранения Украины N 634 от 29.07.2010 "Об утверждении таблиц небольших, крупных и особо крупных размеров наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров, находящихся в незаконном обороте" в части установления небольших размеров наркотического средства Опий ацетилированный

Апелляционный административный суд
Определение от 22.03.2012 № 2а-6089/11/2670
редакция действует с 29.05.2013

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

22.03.2012 р.

Справа N 2а-6089/11/2670

Ухвалу залишено без змін
(згідно з ухвалою Вищого адміністративного суду України
 від 29 травня 2013 року)

Колегія суддів судової палати по адміністративним справам Київського апеляційного адміністративного суду у складі: головуючого, судді Земляної Г. В., суддів: Грищенко Т. М., Петрика І. Й., за участю секретаря Рижкової Ю. О., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві апеляційну скаргу Міжнародного благодійного фонду "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 13 вересня 2011 року у справі за адміністративним позовом Міжнародного благодійного фонду "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" до Міністерства охорони здоров'я України, третя особа на стороні відповідача - Міністерство внутрішніх справ України (за участю Генеральної прокуратури України), про визнання в частині недійсним наказу, встановила:

Позивач Міжнародний благодійний фонд "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" звернувся до суду з позовом до Міністерства охорони здоров'я України та з урахуванням уточнень позовних вимог просить визнати недійсними та нечинними положення наказу Міністерства охорони здоров'я України N 634 від 29.07.2010 "Про затвердження таблиць невеликих, великих та особливо великих розмірів наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, які знаходяться у незаконному обігу" в частині встановлення у Таблиці N 1 "Невеликі, великі та особливо великі розміри наркотичних засобів, що знаходяться у незаконному обігу" невеликих розмірів наркотичного засобу "Опій ацетильований - засіб, що містить у своєму складі ацетильовані похідні алкалоїдів опію" (у тому числі за наявності інших речовин) та невеликих розмірів наркотичної речовини "Опій - сік снотворного маку, що згорнувся, у тому числі медичний, який містить хоча б один наркотичний алкалоїд або їх суміш (у тому числі за наявності інших речовин)".

Позовні вимоги мотивовані тим, що прийняттям оскаржуваного наказу порушено права Міжнародного благодійного фонду "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" як виконавця Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009 - 2013 роки.

Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 13 вересня 2011 року у задоволенні позову відмовлено.

Не погоджуючись з прийнятою постановою, позивач Міжнародний благодійний фонд "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати постанову суду першої інстанції як таку, що постановлена з помилковим застосуванням норм матеріального та процесуального права, та ухвалити нове рішення, яким задовольнити позовні вимоги. В своїй апеляційній скарзі апелянт посилається на незаконність, необґрунтованість та необ'єктивність рішення суду, неповне з'ясування всіх обставин, що мають значення для вирішення справи, порушення судом норм процесуального права, що є підставою для скасування судового рішення

Опрос