Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене распоряжения об освобождении от должности председателя районной государственной администрации, восстановлении на работе и взыскании заработной платы за время вынужденного прогула

Окружной административный суд
Постановление от 05.01.2010 № 2а-4216/09/1470

МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

05.01.2010 р.

Справа N 2а-4216/09/1470

Колегія суддів Миколаївського окружного адміністративного суду у складі головуючого, судді - Устинова І. А., суддів: Зіньковського О. А., Біоносенко В. В., при секретарі судового засідання - Богзи Н. А. (за участю позивача - ОСОБА_1, представники відповідачів у судове засідання не з'явились), розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Президента України, Новоодеської районної державної адміністрації Миколаївської області про визнання протиправним та скасування Розпорядження Президента України від 14 грудня 2007 року, поновлення на роботі та стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу, встановила:

В січні 2008 року позивач ОСОБА_1 звернувся до суду з зазначеним позовом.

Свої позовні вимоги обґрунтував тим, що Розпорядженням Президента України від 14 грудня 2007 року N 298/2007-рп він був звільнений з посади голови Новоодеської районної державної адміністрації Миколаївської області в період його тимчасової непрацездатності. Крім того, зазначене розпорядження не містить передбаченої законом правової підстави для звільнення, адже він належним чином виконував свої службові обов'язки. Просив визнати протиправним та скасувати розпорядження Президента про його звільнення, поновити його на посаді голови Новоодеської районної державної адміністрації Миколаївської області та стягнути на його користь заробітну плату за час вимушеного прогулу з дня його звільнення до дня ухвалення рішення судом.

Опрос