Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании незаконным абзаца 9 пункта 3 раздела XI Положения о порядке ведения реестров владельцев именных ценных бумаг

Апелляционный административный суд
Постановление от 11.11.2010 № 6/103
редакция действует с 23.08.2012

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

11.11.2010 р.

Справа N 6/103

Постанову скасовано
(згідно з ухвалою Вищого адміністративного суду України
 від 23 серпня 2012 року)

Колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду у складі: головуючого Хрімлі О. Г., суддів Коротких А. Ю., при секретарі Літвіної Н. М., за участю: Кожокарі М. Ю., представників позивача: Новосад Л. В., Назаренко А. Ю., представника відповідача - Герасименка А. Ю., розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 2 квітня 2009 року у справі за позовом Відкритого акціонерного товариства "Міжрегіональний фондовий союз" до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку про визнання незаконним абзацу 9 пункту 3 розділу XI Положення про порядок ведення реєстрів власників іменних цінних паперів, встановила:

Відкрите акціонерне товариство "Міжрегіональний фондовий союз" звернулось до Окружного адміністративного суду м. Києва з позовом до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку про визнання незаконним абзацу 9 пункту 3 розділу XI Положення про порядок ведення реєстрів власників іменних цінних паперів.

Постановою Окружного адміністративного суду м. Києва від 2 квітня 2009 року адміністративний позов задоволений у повному обсязі.

Опрос