Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании противоправным и отмене распоряжения в части отпуска материальных ценностей государственного резерва без проведения конкурса и по нерыночным ценам

Апелляционный административный суд
Определение от 10.03.2011 № 8/531
редакция действует с 21.10.2014

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

10.03.2011 р.

 N 8/531

Ухвалу залишено без змін
(згідно з ухвалою Вищого адміністративного суду України
 від 21 жовтня 2014 року)

Київський апеляційний адміністративний суд в складі: головуючого - Бєлової Л. В., суддів - Гром Л. М., Безименної Н. В., при секретарі - Салоїд І. М., розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Генеральної прокуратури України на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 11.11.2009 року по справі за позовом заступника Генерального прокурора України до Кабінету Міністрів України, треті особи - Міністерство економіки України, Державний комітет з державного матеріального резерву, Державне підприємство "Ресурспостач", про визнання протиправним та скасування розпорядження, встановив:

У листопаді 2009 року позивач - заступник Генерального прокурора України звернувся до суду з позовом до Кабінету Міністрів України, в якому просив:

- визнати протиправним та скасувати розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.04.2008 року N 592-р "Питання стабілізації продовольчого ринку" (зі змінами та доповненнями) в частині встановлення способу відпуску матеріальних цінностей державного резерву визначеним одержувачам (споживачам) без проведення конкурсу та за неринковими цінами.

В подальшому, до участі у розгляді справи в якості третіх осіб були залучені: Міністерство економіки України, Державний комітет з державного матеріального резерву та Державне підприємство "Ресурспостач".

Опрос