Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об освобождении самовольно занятого земельного участка и приведении его в пригодное для использования состояние

Апелляционный хозяйственный суд
Постановление от 22.12.2011 № 47/170
редакция действует с 28.02.2012

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ПОСТАНОВА

22.12.2011 р.

N 47/170

Постанову скасовано
(згідно з постановою Вищого господарського суду України
від 28 лютого 2012 року)

Київський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів: головуючого: Буравльова С. І., суддів: Андрієнка В. В., Вербицької О. В., при секретарі Горголь І. С., за участю представників: позивача - Телицька В. А.; відповідача - Боричевський С. М.; прокуратури - Половенко Л. В., розглянувши апеляційну скаргу першого заступника прокурора Печерського району м. Києва в інтересах держави в особі Київської міської ради на рішення господарського суду м. Києва від 19.09.2011 у справі N 47/170 (суддя - Шаптала Є. Ю.) за позовом заступника прокурора Печерського району м. Києва в інтересах держави в особі Київської міської ради до Товариства з обмеженою відповідальністю "Приватбудсервіс" про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки та приведення її у придатний для використання стан, встановив:

Заступник прокурора Печерського району м. Києва в інтересах держави в особі Київської міської ради (далі - позивач) звернувся до суду з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "Приватбудсервіс" (далі - відповідач) про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки площею 7,8 га за адресою: м. Київ, вул. Набережно-Печерська дорога, 8 та зобов'язання привести її у придатний для використання стан.

Ухвалою господарського суду м. Києва від 03.06.2011 порушено провадження у справі N 47/170.

Рішенням господарського суду м. Києва від 19.09.2011 в задоволенні позову відмовлено.

Не погоджуючись з рішенням господарського суду м. Києва від 19.09.2011, позивач подав апеляційну скаргу, в якій просив рішення суду скасувати та прийняти нове рішення про задоволення позовних вимог.

Апеляційна скарга мотивована тим, що судом першої інстанції неповно з'ясовані обставини, що мають значення для справи, а також неправильно застосовані та порушені норми матеріального права.

Опрос