Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об оставлении искового заявления без рассмотрения

Окружной административный суд
Определение от 19.09.2011 № 2а-12403/09/2670

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

19.09.2011 р.

N 2а-12403/09/2670

Про залишення позовної заяви без розгляду

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: головуючої, судді Блажівської Н. Є., суддів: Винокурова К. С. та Кротюка О. В., розглянувши у порядку письмового провадження заяву Позивача про відкликання позовної заяви у справі за позовом ОСОБА_1 до Кабінету Міністрів України, треті особи Фізична особа - підприємець ОСОБА_2, Фізична особа - підприємець ОСОБА_3 та Фізична особа - підприємець ОСОБА_4, про визнання незаконною Постанови, встановив:

19 вересня 2011 року ОСОБА_1 через канцелярію Окружного адміністративного суду міста Києва подано заяву про відкликання позовної заяви.

Позивач, представник Відповідача та представники третіх осіб в судове засідання, призначене на 19 вересня 2011 року, не з'явилися, про причини неявки суду не сповістили, про дату та час судового засідання повідомлені належним чином, про що є підтвердження в матеріалах справи.

Згідно з частиною 6 статті 128 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але прибули не всі особи, які беруть участь у справі, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.

Опрос